Skocz do zawartości

Katana 2.7m


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich jestem początkujacy na tym forum , spróbuje napisać cos o swoim modelu oraz wrzucić parę fotek jak się uda.

Tematem jest Katana z The Word Models model swoim wykonaniem nie przekonuje do siebie w porównaniu do innym modeli.W modelu zmieniłem pokrycie wygląda o niebo lepiej jak uda mi się wrzucic fotki to sami zobaczycie model ma wylatane ok. 7godz,mój wcześniejszy model Extra 330 z c-arf spadła przy drugim locie wiec katane postanowiłem poswiecic była ceremonia hehe i uwiezcie ze przynajmniej na razie pomaga .Moze troche danych modelu tak wiec:

 

Rozp:2690

Długosc:2360

Silnik:DA100

Zasilanie;powerbox Emcotec,

Serwa:Hitec 5955TG 8 sztuk,gaz HS 645 na ssaniu tez mam ale nawet nie pamiętam co tam włożyłem

W modelu mam 2x 6v pakiety i jeden 4.8v na zapłonie.Ostatnio zamontowałęm pompe do dymu swietnie dymi zreszta spodnie smierdzą mi ropa do tej pory.Pozdrawiam

 

dsc02840aa7.jpg

dscn3687rq6.jpg

dscn3185fp9.jpg

dscn2558yt6.jpg

dsc02836zh0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Witaj w naszym skromnym gronie :jupi:

Czekam cały czas na filmy, w szczecinku nie dałeś się namówić na latanie heh

Co do pompy do dymu, to jest pompa która pompuje cały czas równą dawkę ropy czy z regulacją sullivana ? jak z regulacją to nie powinno tak zapaskudzić model/spodnie ropą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.