Skocz do zawartości

Zdjęcie

Mój pierwszy model

Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
21 odpowiedzi w tym temacie

#21 olo

olo

olo

• Modelarz
  • 434 postów

Napisano 09 grudzień 2006 - 21:06

Witam!!
Może jest to pospolity temat na waszym forum ale nic takiego nie zauważyłem, więc piszę. Jestem całkowitym nowicjuszem jeżeli hodzi o modelarstwo. Po kilku dniach rozmowy na tym forum dowiedziałem się, że nie jest to takie proste, jak mogłoby się wydawać. Wiec postanowiłem zacząć swoją przygodę z modelarstwem od szybowca, potem motoszybowiec itd. Niestety nigdzie nie znalazłem dokładnego projektu (z elektroniką itp).Czy może ktoś ma propozycję modelu szybowca dla począdkujacego??

PS Czy szybowcami da się sterować, czy tylko bezwładnie spadają??

Przeczytaj to co jest pod tym adresem te odnośniki do polskich stron powinno pomóc

http://www.old.model...opic.php?t=7519

#22 marijuz

marijuz
  • Modelarz
  • 42 postów

Napisano 09 grudzień 2006 - 20:56

Witam!!
Może jest to pospolity temat na waszym forum ale nic takiego nie zauważyłem, więc piszę. Jestem całkowitym nowicjuszem jeżeli hodzi o modelarstwo. Po kilku dniach rozmowy na tym forum dowiedziałem się, że nie jest to takie proste, jak mogłoby się wydawać. Wiec postanowiłem zacząć swoją przygodę z modelarstwem od szybowca, potem motoszybowiec itd. Niestety nigdzie nie znalazłem dokładnego projektu (z elektroniką itp).Czy może ktoś ma propozycję modelu szybowca dla począdkujacego??

PS Czy szybowcami da się sterować, czy tylko bezwładnie spadają??