Skocz do zawartości

Wiosenna Bitwa o Wrocław 2013 - LISTA ZAWODNIKÓW = 27


Apollo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Napiszę krótko:NAPRAWDĘ KTO NIE BYŁ NIECH ŻAŁUJE.

Takich WSPANIAŁYCH ZAWODÓW ESA I PIKNIKU MODELARSKIEGO jeszcze we Wrocławiu i okolicach nie było.Wielkie podziękowania dla Marzeny,Emila i Ich Rodziny za pomysł w wybraniu miejsca,Władzom i Mieszkańcom Bąkowa,władzom Gminy Długołęka za poparcie i pomoc w realizacji i Wszystkim Ludziom Dobrej Woli,którym się chce COŚ zrobić dla innych.Było SUPER i polecamy sie na przyszłośc.Pisze,to bardziej z pozycji zawodnika,niż organizatora,bo tym razem mój udział był niewielki.

TAK TRZYMAĆ.

Pozdrawiam Wojtek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawody bardzo udane pod każdym względem. Myślę, że wszyscy powinni być zadowoleni. Atmosfera pikniku i pokazy sprawdziły się na piątkę. Podziękowania dla Organizatorów i gratulacje dla Zwycięzców! Impreza bardzo warta mojego przedłużonego dnia, który trwał wczoraj 20 godzin icon_razz.gif A dyplom dla największego pechowca też już zajął mocne miejsce w mojej kolekcji icon_mrgreen.gif

 

Pozdrawiam z dalekiej północy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Pogoda straszyła nas do rana, ale potem słonko i ciepło-warunki rewelacyjne.

Zawody zakończone, gratulacje dla podwójnego zwycięzcy Patryka Zagrajka.

Gratulacje dla nieustraszonych organizatorów,którzy zachowali zimną krew i nie poddali się pomimo potoków deszczu -organizacja i przebieg zawodów na medal icon_lol.gif

Podziękowanie dla bardzo gościnnego Bąkowa

Sporo widzów, wspaniała atmosfera i w ogóle miło spędzony dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo w tym wszystkim było szczęścia. Pogoda trafiła się jak wygrana w totolotka. Udane zawody/piknik to w dużej mierze zasługa miejscowych. Choć niektórzy z naszych (czyt. żona) też się sporo narobili :) Na koniec imprezy wręczyliśmy organizatorom paczki (4) w ramach podziękowań (też pomysł małżonki).

 

p.s. Niech ktoś wrzuci fotki w dobrej rozdzielczości ;)

 

Napiszę krótko:NAPRAWDĘ KTO NIE BYŁ NIECH ŻAŁUJE.

Takich WSPANIAŁYCH ZAWODÓW ESA I PIKNIKU MODELARSKIEGO jeszcze we Wrocławiu i okolicach nie było.Wielkie podziękowania dla Marzeny,Emila i Ich Rodziny za pomysł w wybraniu miejsca,Władzom i Mieszkańcom Bąkowa,władzom Gminy Długołęka za poparcie i pomoc w realizacji i Wszystkim Ludziom Dobrej Woli,którym się chce COŚ zrobić dla innych.Było SUPER i polecamy sie na przyszłośc.Pisze,to bardziej z pozycji zawodnika,niż organizatora,bo tym razem mój udział był niewielki.

TAK TRZYMAĆ.

Pozdrawiam Wojtek.

 

Krajnik to nie musi dużo robić. "KRAJNIK" to marka w dzisiejszych czasach sama w sobie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.