Skocz do zawartości

Ptasio


Rekomendowane odpowiedzi

Po zniszczeniu acrobata w sobotę zdenerwowany usiadlem przed kompem (była godzina kolo 15) i poszukiwałem czegos prostego a zarazem ładnego i trafiłem na strone www.depron.prv.pl (pozdrawiam autora) i odnalazłem tam model odpowiadający moim oczekiwaniom, a mianowicie '' PTASIO". I tak o to Złapałem za depron 6mm zaczołem rysować mierzyc wycinac wieczorkiem wszystko poskładałem i schło do rana dzisiaj. Przed godzina 12 wiedziałem juz jak bedzie oklejony :):) wiec zaczołem oklejac. Potem pozostało mi tylko upchnąć wyposarzenie i wkońcu po niecałych 10 godzinach ukazał sie moim oczom Piękny jak dla mnie modelik. Gratuluje konstruktorowi Januszowi J. Buckiemu i pozdrawiam. A oto moja wersja Ptasiora:

http://www.wrzuta.pl/obraz/enC4kYpB9b/

 

http://www.wrzuta.pl/obraz/p2WkUWZyK9/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Model lata porpawnie bardzo wytrzymały na kretobicia mozna latac w ciezszych warunkach czyli przy dosc duzym wietrze. NIestety nie nadaje sie dla poczatkujacych czyli trzeba jednak troche umiec miec. Ja mam tylko jeden problem model nie szybuje po oddaniu draga gazu model nie zwalnia lecz opada niemilosiernie w dół wiec chyba jest za mały ster wysokosci lub źle ustawiony srodek ciezkosci ale wydaje mi sie ze to wina steru bo gdy model jednak ma jakas predkosc mozna nim wyjsc z opresji gleby. Aby model lecial poziomo musialem trzymac wysokosc maxymalnie do gory wiec moglem tylko sterowac wysokoscia za pomoca gazu. Jakos sie latało jednak bede musial powiekszyc ster wysokosci bo nie moglem nim ładnie wyladować. MOdel jest agresywny. Fotek nie mam z latania bo nie mial kto ze mna isc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.