Skocz do zawartości

Akrobat by Zbig471


Patryk Urban

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jak w temacie zacząłem robić arkrobata z planów zbiga :)

Narazie zacząłem od kadłuba i powolutku rysuje, wycinam, kleje...

Skrzydła będą styro. Górna część jeszcze nie sklejona dlatego może wydawać się krzywa. Nadziałem go tak na święta jak choinkę :D

Silnik planuje Zbigowy (tego drugiego Zbiga :P )

Nie wiem jak będzie z pakietem 3s - musze powoli uzbierać...

 

akrobat1.jpg

akrobat2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 54
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Czy to ten sam Patryk ???

 

zefirek7.jpg

 

czy tez moze mamy jakegos nowego na forum.

Nawet nie wiesz jak mnie ciesza twoje postepy.

Moim zadaniem jestes najszybciej rozwijajacym sie modelarzem.

Tak trzymaj!!!

Model switny.

Nastepny to juz nie odposzczaj i rob w balsie ,w razie co wszystko Ci podpowiemy.

 

Jak dlugo bede babral sie z Losiem to sie okze ze Patryk z basly w miedzyczasie zrobil 2 i nadodatek w pelnej makiecie .:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dziś sobie troche dłubnąłem :D

Wkleiłem stateczniki, okleiłem białą taśmą skrzydła, zrobiłem kopyto (to nie dziś) kabinka mi nie wyszła taka jak chciałem jutro będzie kolejna butelka.

 

Pozostało przykleić lotki, okleić skrzydło, zrobić podwozie, nawinąć silnik, kupić pakiet, zamontować elektronike i popychacze :roll:

 

Powoli się wszystko zrobi, najgorzej z pakietem...

 

akrobat9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło , że wspominasz. Ale po to to robię ,zeby Twoje modele i Twoja praca cieszyły jeszcze bardziej. W takim tempie , to niedługo i j będę się mógł od Ciebie czegoś nauczyć.

"Szkoda " , że te promyczki są żółte,bo czerwone byłoby lepiej widać , a żółty dół też by się sprawdził. Niemniej i tak jestem zaskoczony tempem i jakością prac .Mógłbym strawestować pewien slogan reklamowy : "ładna taśma doda Ci skrzydeł" :lol::lol: jak sądzisz ?

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.