Skocz do zawartości

JASTROWIE - Nasze Latanie


Volleyboy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Ostatnie dni obfitowały w krety :) Grzegorz starał się jednego upolować. Podjął się tego aż trzykrotnie ;):P Niestety próby zakończyły się fiaskiem ;) nawet Kawasaki już się znudziło polowanie. Wniosek z tego taki że krety to szybkie zwierzątka ;)

Poniżej zamieszczam film z oblotu już naprawionego modelu ;) ( Grzegorz zapewne zamieści foto przed naprawą :) )

 

http://youtu.be/ukKGeP1BN2g

 

Niestety podczas lotu, a w zasadzie tuż przed lądowaniem, Pilot Japońskiej maszyny znów dostrzegł "nieprzyjaciela". Z uwagi na brak amonicji postanowił wykonać atak Kamikaze. Atak znów niestety nie udany ;):P

 

Model cały, Pilot również ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam :) Dzisiaj z uwagi na to że pogoda dopisała ( zgadaliśmy się w 5 min ) polatało się troche na naszym lotnisku w Brzeźnicy :)

 

" Stragan " :)

 

post-11400-0-93893500-1380661675_thumb.jpg

 

Pan Jan z bliżej nie określonym modelem :)

 

post-11400-0-77545400-1380661811_thumb.jpg

 

post-11400-0-49837100-1380661866_thumb.jpg

 

post-11400-0-48853800-1380661714_thumb.jpg

 

Kolega Piotr z trenerkiem typu Cessna chyba :)

 

post-11400-0-96596400-1380662005_thumb.jpg

 

post-11400-0-62697000-1380662083_thumb.jpg

 

post-11400-0-46454900-1380662151_thumb.jpg

 

Nasz "skrzydełkowiec" Grzegorz :)

 

post-11400-0-50383900-1380662217_thumb.jpg

 

post-11400-0-03415100-1380662267_thumb.jpg

 

post-11400-0-44470900-1380662324_thumb.jpg

 

post-11400-0-87517600-1380663142_thumb.jpg

 

post-11400-0-70000500-1380662347_thumb.jpg

 

No i fotograf na końcu bez modelu :P pozowałem z radiem ;):P

 

post-11400-0-24314700-1380662460_thumb.jpg

 

Polatawszy Migiem sobie lekko ;) zdjęć brak bo kalkulator nie łapał ostrości w pore ;):P

Ogólnie loty udane, bez strat i kamikaze :P zabrakło tylko Naszego Kolegi Adama nad czy ubolewamy bo to pierwsze wspólne loty na tym miejscu. Ale mamy nadzieję że jeszcze uda się spotkać ;) Dziękuje bardzo za przybycie na Nasze lotnisko Panu Jankowi i Koledze Piotrowi. Mam nadzieję że owe miejsce przypadło im do gustu :) jak również za możliwośc spędzenia wspólnie czasu na lotach :D Dziękuje raz jeszcze i miejmy nadzieję że do zobaczenia w pełnym gronie ;)

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem zawodzi ;) ale nie z uwagi na to co kolega napisał :D pozatym u mnie koniec antenki jak widzisz nie jest skierowany centralnie na model więc to raczej nie to o czym doskonale chyba wszyscy wiedzą ;) a i co ważne również, nie mam oczu dookoła głowy a że czasem się wyleci trochę poza więc i przestawić się trzeba co by było widać model :D

 

Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra mnie 35 nie zawiodło jeszcze NIGDY :) Zawsze była to wina pilota :D

 

Podziwiam że udostępniacie swoje modele "świezakom". Nawet jeśli jest to na kablu. Na prawdę jestem pod wrażeniem sposobu w jaki "kompletujecie" sobie ekipę :)

 

Gdzie niegdzie to jest nie do pomyślenia, sic! Bez "świezej krwi" wymrą naturalnie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dobra mnie 35 nie zawiodło jeszcze NIGDY :) Zawsze była to wina pilota :D

Cieszę się że cię nie zawiodło. I oby tak dalej. A co do winy pilota. No cóż. Ja nie " kopie" sobie specjalnie sterami dla urozmaicenia swojego latania ;)

 

Podziwiam że udostępniacie swoje modele "świezakom". Nawet jeśli jest to na kablu. Na prawdę jestem pod wrażeniem sposobu w jaki "kompletujecie" sobie ekipę :)

 

Gdzie niegdzie to jest nie do pomyślenia, sic! Bez "świezej krwi" wymrą naturalnie :D

 

A tu prosił bym o rozwinięcie się ponieważ nie bardzo rozumiem o co ci chodzi ;)

 

Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może źle zrozumiałem wcześniejsze posty ale wynika z nich że zdarza się aby nowy "adept - nowy członek ekipy" po kilku h na symulatorze dostał od was na chwile wasz prywatny model do polatania (na kablu - w systemie uczeń - trener)?

 

Ja się z tym po prostu wcześniej nie spotkałem. Reakcje na "swieżaków" były zgoła odmienne ;) I nie mówie tu o spalinkach - bo to spory koszt ale o zwykłych deproniaczkach i opłacanych instruktorach modelarstwa :D

 

W ogóle mam wrażenie że często traktują nowych "zainteresowanych" jak zło konieczne - a odwiedziłem już kilka takich miejsc i nawet raz jako dzieciak omało co się nie zraziłem na zawsze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje Piotrze za pozytywną opinie :) i do zobaczenia miejmy nadzieje niebawem ;)

 

Wojtku. Tak dostaje. Z tym że nie na "gębe" że "ja latałem 30 godz na symulatorze". Ma pokazać co potrafi na tym symulatorze. Później na pole. Trenerem jest Kolega Adam. To on uczył mnie i Grzegorza latać. Przynajmniej same początki. Kilka pakietów. Na swoich prywatnych płatowcach. Nie wiem jak jest gdzieś tam. U Nas wydaje mi się to normalne :) Przecież w jakiś sposób trzeba zacząć ;) A tak już na marginesie, z Naszego Kolegi jest bardzo dobry Trener ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.