Skocz do zawartości

Multiplex - Panda Sport


chaosmaker
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 miesiące temu...

Witam

Mimo wielu prób nie mogę ulotnić swoją Pandę. Jest dobrze wyważona, pakiet nie przesuwa się, geometria dobra i mimo tego model po wyrzucie po kilku metrach skręca w lewo ( patrząc od tyłu) a następnie wali w dół. Obecnie latam SKy surferem, którego zbudowałem z wersji KIT. Został przeze mnie wyregulowani i lata jak po sznurku, a z Pandą nie mogę sobie poradzić. Pomóżcie

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wykłonem skłonem mogę mieć problem ponieważ zliczyłem kreta po którym byłem zmuszony „gotować” przód Pandy. Mogło to

skutkować zmianami w geometrii mocowania silnika.

PS. Pytanie do kolegi Motylastego związane z toto -5. Zbudowałem prawie model ale nigdzie nie znalazłem położenia SC.

Proszę o info bo chciałem go ulotnić.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Myslę o Pandzie jako samolocie "do bagażnika" jednak problem jest taki, że jeżdzę Lupo i mam tam szerokość bagażnika 31cm. Mógłby ktoś zmierzyć jaka jest szerokość kadłuba razem ze statecznikiem poziomym? No i z jakimi największymi pakietami latacie? Ja mam tylko i wyłącznie 2,2Ah, raczej za duże, chyba że się mylę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.