Skocz do zawartości

Toto1 mój pierworodny....


Marcin K.

Rekomendowane odpowiedzi

Model został odbudowany po baaaardzo długim pobycie na szafie. Oprócz wykonania nowego skrzydła model dostał także silnik. Dziś odbyły się pierwsze loty. Model lata cudownie! Wręcz klei się do powietrza :!: Pięknie się go pilotuje, fantastycznie się wspina,majestatycznie szybuje... No nic dodać nic ująć!

Fotki niebawem. Kolega musi mi przesłać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Postaw mi kawę na buycoffee.to

No i są obiecane foty(sorki ze tak późno)

de3658542268711d.jpg

e90992317ea1e3fa.jpg

a743fecc5a699ab2.jpg

fd0ad5315cd2936b.jpg

Niestety Toto w mienioną niedziele skończył swój żywot.. latając rekraacyjnie na działce wleciałem w strefę jakiś zakłóceń(w innych miejscach tego nie miałem) i model nurkował z ok 50m... Wychylenie SW nic nie dało nieco model wyprostował gdy podniosłem klapy do góry ale to niewiele dało... skrzydło uszkodzone, kadłub też.. Nie będę modelu odbudowywał, nie warto... Oprócz tego to model jest idealny jak na początek!! polecam każdemu początkującemu!!

A zapomniałem dodać. Motylasty/ dostaje punkcik ponieważ jego model nauczył mnie latać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że miałeś stosunkowo długą ośkę w silniku - tak długa ośka nawet przy lekkim krecie się wygina. Sam zawsze skracam ośki możliwie by były jak najkrótsze i zapobiega to właśnie ich wyginaniu przy kraksie. Myślę, że warto to zrobić w następnym modelu.

Szkoda, że model ubiłeś skoro latał fajowo. Teraz proponuję skopiować Tota 9 bo zapowiada się fajowska i wytrzymalsza konstrukcja ;-)

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.