Skocz do zawartości

Red Bull Air Race 2014 w Gdyni


Piotr_O.
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 8 miesięcy temu...
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Panowie, proponuję jakieś forumowe spotkanie! :) Kto jest za, proponuję pisać pod moim postem. 

 

Czy nocleg drogi? ogloszenia.trojmiasto.pl szukaj, nawet za 35zł wyłapiesz jakiś pokój do przespania się. 

A co do pociągów, proponuję gruuubo, grubo wcześniej wyjechać, nawet dzień, jak narazie turystów nie ma jeszcze aż tak dużo, ale pociągi po pół dnia są poopóźniane(dziś jechałem), więc na tę imprezę nie chcę myśleć co będzie :)

 

Patryk - z Mazowsza jeżdżą Koleje Mazowieckie do trójmiasta, a konkretnie pociągi o nazwie Słoneczny, bardzo tani przejazd, może nie za szybki, ale można trochę zaoszczędzić :) i bardzo komfortowe te pociągi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, proponuję jakieś forumowe spotkanie! :) Kto jest za, proponuję pisać pod moim postem. 

 

 

Znak rozpoznawczy - biała róża w butonierce :)

Czy nocleg drogi? ogloszenia.trojmiasto.pl szukaj, nawet za 35zł wyłapiesz jakiś pokój do przespania się. 

 

 

 

Żebyś się nie zdziwił.... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to będą napewno starsi panowie chodzić z takimi dużymi kartkami "wolne pokoje" podchodzicie i cena jest naprawde śmieszna, a na portalu wiele razy sam widziałem, ale może jednak już agencje itd. to opanowały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie wymagania. Pół życia temu wystarczał na taką imprezę foliak w plecaku, co by na głowę w nocy nie padało. Impreza w końcu na plaży. Wolałbym wówczas ew. kasę na nocleg przeznaczyć na prowiant w pubie :D. Znajdź sobie nocny do Gdyni, 36 godzin na nogach i powrót.

 

Ja jadę na jeden dzień i jak będzie fajnie, to przyjadę na drugi. Zabieram dzieciaki, które jeszcze nie dorosły do nocy w pubie. Ale mam tylko 180km i klimę w aucie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z Częstochowy ktoś się nie wybiera ? Bo chętnie bym się zabrał za odpowiednią opłatą jeżeli jest wolne miejsce w aucie, zawsze to bezpieczniej niż tłuc się samemu pkp lub polskim busem choć czuję, że tak będę musiał zrobić ;)

 

PLAN ZAWODÓW, MAPA POGLĄDOWA "CO, GDZIE, JAK"

http://redbullairrace.ebilet.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja w drodze na urlop wpadam, i cisnę dalej na wybrzeże

Dalej tzn. gdzie ? Do Szwecji? Gdynia jest nad samiutkim wybrzeżu :D Gdyby impreza była w okolicy Sopotu to widziałbym z okna. Bulwar pewnie na 1000% będzie oblegany może więc warto zaczaić się gdzieś na klifie by fajne fotki popstrykać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co fotki pstrykać samemu? :D Przecież będzie masa profesjonalnych fotografów z napewno lepszymi miejscówkami oraz profesjonalnym sprzętem :D

Tak poza tym, klif chyba będzie słabym pomysłem, bo trasa jest dość długa i w momentach jak samolot będzie przy See Tower to może nie być nic widać niestety. Podobno mają być bramki jak na koncertach i innych imprezach masowych (tzn. nie będzie można wnosić żadnych butelek itp) i podejrzewam, że miłośnicy złocistego napoju wybiorą okoliczne górki zamiast sam bulwar :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.