Skocz do zawartości

Guppy


Patryk Urban

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zapomniałem dodać najważniejszą rzecz !!!

Dźwigar musi być albo z balsy (najtwardsza jaka możliwa) albo z świerka (ew. sosny) 5x2.

 

Mam już plany w PDFie na twardym także kto będzię chętny na podzielone plany podsyłajcie adres email na PW. Tym co mnie już prosili wyślę ASAP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • Odpowiedzi 231
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

chwila wiem skad masz plany oraz samolot ja ten samolot robiłem rok jest on z niemieckiej albo czeskiej srtony forum ja tez sie dbrze przyjrzałem i zrobiłem taki sam tylko ze na skrzydłah głownych nie umie zrobic lotek jezeli ktos był by chetny to prosze o odpowiedz nr gg 4599389

 

qba: Przeczytaj swoją bablaniene kilka razy i sformułuj jasne i rzeczowe pytania :!: :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAciuś bebe jesteś !!!!!! No właśnie masz na imię jak Ja ale beznadziejnie tu zaczełeś dawać i nie od rzeczy. Normalnie, aż zaczynam się wstydzić ze mam jak ty na imię. Weź sie chłopie popraw lepiej bo takich ,,chamskich'' cwaniaczków na tym forum mało kto toleruje i nikt nie lubi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prosze bardzo blokujcie mi konto próbuje sie dogadac pytam sie was wy mi nnic nie odpowiadacie tak jak bym was nic i e obchodził pytałem sie o kabinke nikt mi nie odpowiedział pytałem sie jak zakrzywic tylna czecć kadłuba nic też nie usłyszałem wy mnie poprostu olewacie!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze przeczytaj to co napisales :!: Tego śię nie da czytać po drugie na wszystkie Twoje pytania są odpowiedzi na tym forum po kolejne Ertman napisał zebyś edytował posty a Ty dalej piszesz kolejne pod sobą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.