Skocz do zawartości

Jaka aparatura na pierwszy raz


Zapi29
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no dobra to będzie i6x, tylko te 10ch jest dostępne od ręki czy trzeba robić przeróbki ?

i jeszcze tak dla swojej jasności ta oferta https://www.banggood.com/Flysky-FS-i6X-2_4GHz-10CH-AFHDS-2A-RC-Transmitter-With-X6B-i-BUS-Receiver-p-1090406.html?rmmds=search jaki odbiornik najlepiej wybrać ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Podziękował. :)

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Chociaż tak się zastanawiam czy za tą cenę(~600) nie dostanę nic lepszego? Czy np nie wybrać RadioLink AT10II 12CH 2.4GHz Mode 2 Telemetria planuje żeby to było coś na dłużej od razu zaznaczam + nie chciałbym żeby śmierdzialo bardzo ryżem.

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 600 zł i "lepsze" - no tak nie za bardzo ;)

Na Twoim miejscu brałbym nadajnik, który jest popularniejszy, bo łatwiej będzie Ci uzyskać pomoc jeśli jakieś problemy się pojawią, a i ewentualna odsprzedaż będzie łatwiejsza.

Kolejna rzecz to cena, dostępność i różnorodność odbiorników i telemetrii.

I obywa te kryteria lepiej spełniają nadajniki od FrSky.

 

W tym przedziale cenowym nie ma co oczekiwać bezkompromisowej jakości.

Ale jak za tę cenę - to jest oki (na pewno kilka poziomów wyżej niż Turnigy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiam że najlepiej by było gdybym wziął FlySky FS-i6X jak podane parę postów wyżej ale mimo wszystko zapytam o Turnigy. Jakiś konkretny model?(I tak nie ma w sumie dużego wyboru z tego co widzę. 9x albo 9xr)

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nieźle skaczesz ;)

Od Taranisa - po podstawowy model FlySky...

 

No to kilka pytań:

Czy masz/miałeś już jakąś aparaturę, czy dopiero zaczynasz przygodę z RC?

Do jakich modeli masz zamiar używać tej aparatury?

Czy w większym stopniu zależy ci na prostocie programowania, czy na  tym, żeby nadajnik miał większe możliwości i był bardziej uniwersalny?

 

Turnigy na Twoim miejscu bym sobie odpuścił (no chyba, że się trafi używane w dobrym stanie i za niewielkie pieniądze). Cena nowego nadajnika 9XR (+ moduł nadawczy) jest większa niż Taranisa Q7X.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będzie dobre podejście do sprawy. Z RC mam zasadniczo pierwszy raz styczność chyba że zaliczamy do tego "samochodziki na pilota". Co do tego do czego będzie ono wykorzystywane to do quadrocoptera który jest w trakcie budowy. A co do Twojego ostatniego pytania to tu bym poszedł pół na pół lecz z przewagą na uniwersalizm choć wiadomo że zawsze chciało by się wprowadzić jakieś swoje "poprawki"

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To będzie dobre podejście do sprawy. Z RC mam zasadniczo pierwszy raz styczność chyba że zaliczamy do tego "samochodziki na pilota". Co do tego do czego będzie ono wykorzystywane to do quadrocoptera który jest w trakcie budowy. A co do Twojego ostatniego pytania to tu bym poszedł pół na pół lecz z przewagą na uniwersalizm choć wiadomo że zawsze chciało by się wprowadzić jakieś swoje "poprawki"

 

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

 

Jesli tak to olej FlySky, bierz FrSky. Masz odbiorniki z SBUS które możesz podłączyć do praktycznie każdego FC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.