Skocz do zawartości

Zdjęcie

Witam wszystkich

samoloty RC

• Zamknięty Temat jest zamknięty
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Jacek T

Jacek T
  • Modelarz
  • 141 postów
  • SkądKraków/Janów Lubelski
  • Imię:Jacek

Napisano 31 październik 2013 - 21:09

Witam wszystkich modelarzy. Mam dwanaście lat i niedawno zainteresowałem się budowaniem samolotów RC, więc założyłem konto na tym forum, ponieważ nie znam się za bardzo na takich rzeczach.
Jacek T.
  • 0

#2 idfx

idfx
  • Modelarz
  • 4969 postów
  • GG:
  • SkądHanoi/Vn
  • Imię:Kacper

Napisano 31 październik 2013 - 21:12

Witaj !

Kto to Jacek R. M. T. ?
  • 0

#3 Jacek T

Jacek T
  • Modelarz
  • 141 postów

Napisano 01 listopad 2013 - 08:26

Witam,
Aby odpowiedzieć na to pytanie, muszę napisać, że bardzo chciałem założyć konto na tym forum, więc użyłem opcji ,,Rejestracja” i założyłem konto (właśnie z loginem Jacek R. M. T.), ale e-mail aktywujący nie dochodził pomimo tego, że używałem opcji ,,Wyślij ponownie e-mail aktywujący”. Później spróbowałem zmienić adres e-mail, ale nie mogłem bo nie dostałem e-maila aktywującego, w którym znajdują się potrzebne do tego informacje. Pewnego dnia pomyślałem, że jeśli dalej będę czekać na tego e-maila aktywującego, to o koncie na forum będę mógł tylko pomarzyć, więc postanowiłem użyć opcji ,,Rejestracja nowego konta” (myśląc, że jest to opcja polegająca na tym, że stare konto jest usuwane i powstaje nowe oraz sądząc, że jeśli ta opcja jest udostępniona, to na pewno jest ona zgodna z regulaminem), tylko że używając tej opcji musiałem zmienić login, więc zmieniłem go na Jacek T.
Pozdrawiam,
Jacek T.
  • 0

#4 idfx

idfx
  • Modelarz
  • 4969 postów
  • GG:
  • SkądHanoi/Vn
  • Imię:Kacper

Napisano 01 listopad 2013 - 21:24

Ok, stare konto już usunięte, zobacz czy obecne Ci chodzi. Powinno już śmigać jak należy.

Pozdrawiam !
  • 0

#5 Jacek T

Jacek T
  • Modelarz
  • 141 postów

Napisano 02 listopad 2013 - 10:09

Bardzo dziękuję, cieszę się.
Pozdrawiam
Jacek T