Skocz do zawartości

A może wspólne latanie na zboczu - Puchar Zimy F3F?


cZyNo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jurek bardzo fajna propozycja ...puchar zimy OK a jak zimy to do punktacji nalezy zorganizować mini lub long slalom na nartach a wieczor- na dansingu= chyba Karpacz najlepsza miejscowka...ja dziś polatałem na tej piaskowej górce -Kramsk / cały w błocie po pachy -dojazd niech to....!/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam. Kilka razy w roku znajdziesz czas. To raptem 3-4 soboty lub niedziele. Lub jedna jesli byli byście organizatorem a nie chce Wam sie jeździć. A zabawa naprawdę jest przednia. I wcale bym sie nie zdziwil gdy niedzielni latacze (jak to nazwałeś) bedą na wysokich miejscach :)

Jeśli zdecydujecie sie na przyłączenie sie do 'cyklu' to na pewno Was odwiedze :) i moze jeszcze kogoś przywiozę. Tylko musimy poczekać kto na poważnie sie zadeklaruje.

A wogole to nie podoba mi sie podział na zawodników i amatorów. Wszyscy jesteśmy pilotami małych samolocików. Tylko inaczej spędzamy czas z naszymi modelami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkółka moze byc :) w weekendy jak wieje to często ktoś lata na rusku czy w jeżowie. Śledź stronę f3f.zielnik... Lub pisz do mnie na PW. Choć jak ktoś jest całkowicie zielony to wolałbym aby zanim przyłączy sie do zawodów potrenował trochę na zboczu :) a filmiki poglądowe z rożnych zawodów sa na youtubie :) Ciebie wyszkolimy do tego czasu :) w czasie treningów czy zawodów koledzy latajacy chętnie udzielają rad tym słabiej latajacym (Uwaga-na klifie w Gdyni co poniektórzy krzyczą lub strzelają z procy). A widownia na zawodach tez bedzie miłe widziana.

wogole to uwzględniając polskie realia powinno sie wyraźnie powiedzieć ze motoszybowce bedą dopuszczone do lotu, ale po włączeniu silnika w jakiekolwiek fazie lotu na zawodach, bedzie dyskfalfikacja z zawodów.

Pawle, piloci bedą zapewne na takich zawodach. Szukam tych co je bedą chcieli w przyszłości organizować-czyli przygotować miejsce ustawic zegar i bazy i kupic drobne nagrody. Na razie jeszcze nikt nie wyraził zdecydowanej inicjatywy. Bez pewnych organizatorów cykl nie bedzie miał sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.