Skocz do zawartości

Grypa.. I co z tego wynikło. (RWD-5)


baxter12

Rekomendowane odpowiedzi

Ciezka sprawa, złapała mnie grypa i przytrzymała w domu dni kilka.. A poniewaz nie potrafie wylezec to w krotkich chwilach lepszego samopoczucia zaczalem składac RWD-5 by Skazoo. Ale troche inaczej "po swojemu". I tak w krótkich chwilasc pomiedzy goraczkowym snem i robieniem sobie posilkow w kuchni narodzil sie na poczatek kadlub. Rozkład listew zmienilem na podstawie doswiadczeni z ubijaniem kretow poprzednim modelem. I postanowilem dodac jeszcze jedno wzmocnienie ogona.

 

S5000266.JPG

No i w miedzyczasie powstawaly skrzydełka

 

S5000268.JPG

 

Ze wzgledu na niepewne od temperatury rece nie moglem sobie dac rady z wycieciem dzwigarow wiec wsadziłem sosnowe.

Ciag dalszy nastapi, bo teraz juz cos slabiutki jestem..

 

baxter12

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dzisiaj sie lepiej czuje, goraczka meczaca mnie od soboty minela. Glowa nie boli, moge juz normalnie funkcjonowac....

Ale ten model... jak go robilem to chyba mialem temperature 40 stopni celsiusza...

Jak rano zobaczylem to sie przerazilem..... Jak ja te dokumentacje czytalem??????

 

NIGDY NIE ROBCIE MODELI W GORĄCZCE!!!!! ;D :rotfl: ;D

 

 

 

S5000276.JPG

 

 

Baxter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

baxter12 i ty mówisz ze to RWD by skazoo ale chyba przeskalowany bo na tej fotce wyglada jakby miał ze 2m rozpiętości :devil:

 

Ale? Gadasz, przeskalowany, Niemozliwe... Moze mi zle plany skserowali.... ;D :rotfl: ;D

 

Przeskalowalem o 50%, ma 198 cm rozpietosci. MAM DYLEMAT nie wiem jaki motor do niego zastosowac... Ale jak pzreskalowywalem plany nie dotarlo do mnie ze to bedzie taki potwor... Mowie sobie to tylko polowe wiecej....

 

baxter12

 

P.S. Tomku w tym stanie, w jakim byłem, to lotek bym nie zrobil... Mialem problem zeby podzialke w linijce zobaczyc.. Z ta grypa to nie jest zadna sciema..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.