Skocz do zawartości

Alula z cyber-fly


Kamilos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to już chyba przed ostatnia część zdjęć.

Kabinka tymczasowo zostanie zastąpiona taśmą.

Zostało mi jeszcze:na stałe wkleić serwa i dźwignie lotek,a potem oblot modelu.

Chyba coś źle zrobiłem przy wstawianiu zdjęć :P ale to chyba nie przeszkadza ;)

 

I jest pierwszy problem z elektroniką.

Jak patrzy się na model od strony ogona i jak przechyli się drążek aparatury w lewo to prawa lotka nie wychyla się na maksa w dół.

Co to może oznaczać(jeżeli podałem za mało inforamcji proszę pisać co mam jeszcze podać).

post-13447-0-25837800-1387101573_thumb.jpg

post-13447-0-99133300-1387101580_thumb.jpg

post-13447-0-18464000-1387101588_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po oblocie!

Niestety nie udało mi się namówić kolegi i nie miałem fotografa :P

Powiem jedno:

model narwowisty jak wściekły byk,ale to chyba tylko przez mój narwowisty paluch na drążku.

Mam pytanie do kolegów:

Czemu po wyżucie modelu za skrzydło po chwili nie spada tylko to wygląda tak jak by on sam lotkami oddał(czyli lotki w dół).Co możę być tego przyczyną?Odrazu powiem że to nie lotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha no w sumie to mogłem sam na to wpaść.Dziękuje za szybką pomoc jutro przetestuje tą metodę.

I byłbym bardzo wdzięczny jak by mi pan jeszcze napisał jak to zrobić w aparaturze Turnigy 9X.

Chciałbym to mieć na którymś z przełączników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem nad tym, ale o jakiej gramaturze?

Podejżewam że 140g/cm2 ale raczej nie kupię bo tak jak wspominałem jutro jadę do sklepu modelarskiego i na zakupy tam mam tylko ok.20-30zł.

Ponieważ w planach miałem kupować tylko klei CA, aktywator i pręt węglowy.

Zobaczę co się da zrobić, dam zdjęcia jak już to skleję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj jadę do tego sklepu kupić potrzebne mi klamoty do modelu http://www.sklep.modelarnia.pl/index.php?p4948,tkanina-szklana-25-g-m2-1-m2 no i tam właśnie tyle kosztuje ta tkanina :P .

Wychodzi na to że to wszystko co mam kupić to jest w cenie tej tkaniny a 60zł na dzisiaj nie mam.Obejdzie się bez ;) już wykombinowałem sposób jak to przykleić dobrze i żeby na długo mi się to trzymało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.