Skocz do zawartości

Latanie F3F w okolicach Wrocławia - rozpoczynamy


Rekomendowane odpowiedzi

No chyba muszę napisać wprost specjalnie dla Maćka, bo jakiś marudny i nieobecny jest na te święta. Czyli uwzględniając jego prośby.

Zapis:

„Na zboczu pojawiła sie ekipa Razora, ale z powodu zbyt małej ilości balastu, tylko popatrzeli jak ładuje Respecta. „

Powinien brzmieć:

„Na zboczu pojawili sie Andrzej i Maciek którzy przyjechali dalej oblatywac nowy zrobiony przez Andrzeja model. Model na pierwszy rzuty oka lata rewelacyjnie, jest doskonale wykonany i może być konkurencyjny względem najnowszych modeli robionych na świecie. i jest fajny. Niestety z modelem zabrali za mało balastu na te warunki i jedynie pogadaliśmy gdy ładował sie mój Respect. Odjechali gdy wystartowałem do kolejnego lotu.”

 

:D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba muszę napisać wprost specjalnie dla Maćka, bo jakiś marudny i nieobecny jest na te święta. Czyli uwzględniając jego prośby.

Zapis:

„Na zboczu pojawiła sie ekipa Razora, ale z powodu zbyt małej ilości balastu, tylko popatrzeli jak ładuje Respecta. „

Powinien brzmieć:

„Na zboczu pojawili sie Andrzej i Maciek którzy przyjechali dalej oblatywac nowy zrobiony przez Andrzeja model. Model na pierwszy rzuty oka lata rewelacyjnie, jest doskonale wykonany i może być konkurencyjny względem najnowszych modeli robionych na świecie. i jest fajny. Niestety z modelem zabrali za mało balastu na te warunki i jedynie pogadaliśmy gdy ładował sie mój Respect. Odjechali gdy wystartowałem do kolejnego lotu.”

 

:D :D :D

Teraz wiem dlaczego mnie nie rozumiesz- jesteś za bardzo sarkastyczny(samolubny?samo uwielbiający?) Szczęśliwego Nowego Roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co Ty! Przecież...

 

Zdolny jestem niesłychanie,

Najpiękniejsze mam ubranie,

Moja mordka tryska zdrowiem,

Jak coś powiem, to już powiem,

Jak odpowiem, to roztropnie,

W szkole mam najlepsze stopnie,

Śpiewam lepiej niż w operze,

Świetnie jeżdżę na rowerze i tak dalej i tak dalej :D

 

Ale i tak nie qumam. Musisz mi to wyjaśnić werbalnie przy najbliższym spotkaniu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co Ty! Przecież...

 

Zdolny jestem niesłychanie,

Najpiękniejsze mam ubranie,

Moja mordka tryska zdrowiem,

Jak coś powiem, to już powiem,

Jak odpowiem, to roztropnie,

W szkole mam najlepsze stopnie,

Śpiewam lepiej niż w operze,

Świetnie jeżdżę na rowerze i tak dalej i tak dalej :D

 

Ale i tak nie qumam. Musisz mi to wyjaśnić werbalnie przy najbliższym spotkaniu :D

Werbalnie też nie zrozumiesz nawet 0,5%,ponieważ po każdym poście piszesz nie na temat Wierszyk pasuje do ciebie w 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam. Ja sie np. nie obrażam. Aby być dobrym w tym co sie robi (nie tylko w modelarstwie) trzeba być troche egoistą i troche może samochwałą. Bo to siebie trzeba przekonać ze jest sie lepszym od kolegi i ze mozna lepszego pokonać. Ze mozna siebie pokonać. Bo sie umi, bo sie jest pięknym czy sie miało piątki w szkole :) :)

A mimo tego co powyżej napisane zawsze bawię sie lataniem i wtedy zapominam o bożym świecie. Czyli nie będzie mi głupkowato :P

 

PS i tez nie wiem czemu Maciej tu pisze. Może nawet zadzwonić do mnie bo ma nr tel. Ale skoro chce to mu odpisuje. szczególnie ze nikomu obcemu wątku nie zaśmiecam :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czekamy aż Rafał wstawi info...

 

A tym czasem dziś zrobiło sie ciepło i zaczęło pięknie wiać na klifik. Czyli ciag dalszy ustawień modeli, aby były tak szybkie jak Respect. No i dzis odniosłem kolejny sukces. Dzięki kolejnym drobnym piknięciom teraz inne modele będą równane do FS3. Nie pamiętam żebym tak długo i tak szybko kiedykolwiek latał. Nie ma jak wiele minut z modelem pędzącym 100-150kmh 5-10m przed nosem :D Szkoda że logi mi sie nie zapisały :wacko:

Ile wiało nie wiem, bo zgubiłem swój wiatromierz. Ale skoro czasami kamyczki w twarz uderzały, to pewnie w porywach było 17-18m/s wydmuchu. Mimo to, tym razem latałem dość lekko bo na 3,5kg. No ale cel latania był inny :)

 

post-9196-0-32166800-1516813049_thumb.jpg

post-9196-0-39069400-1516813068_thumb.jpg


Jedyna wada nowych regulacji, to to, że model jest podatny na wpadanie w kora w zakręcie. Ale ma być szybko a nie bezpiecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.