Skocz do zawartości

Latanie F3F w okolicach Wrocławia - rozpoczynamy


Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Niestety okazało się ze moje modele dość rozsądnie latają i jest to trochę nudne. W związku z tym resetuje ustawienia i ustawiam je całkowicie od nowa, zgodnie z nowymi pomysłami ;) przecież coś trzeba robić mądrego na treningach a nie tylko latać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś kryzys w F3F u Jurka? Latać się nie chce? Wszystko już było ... (ustawione w modelu)? Przesyt z intensywnego sezonu?

Może trzeba zmienić konkurencję?

 

Wpadnij Jurek do nas jutro o 11.00 na 5J-ki. Latamy z Konradem wolniakami na czas :) W trzech to już będą mini zawody :) Miejscówka na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadnij Jurek do nas jutro o 11.00 na 5J-ki. Latamy z Konradem wolniakami na czas :) W trzech to już będą mini zawody :) Miejscówka na PW.

Świetna propozycja. W południe nie będzie wiało, więc i tak i tak nie polatasz w F3F a razem faktycznie będzie fajnie.

Mamy gadaczkę, więc symulujemy sobie zawody i jest świetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Wrocław dziś sobie polatał. Warunki były bardzo fajne. ciepło dość silny wiatr i słoneczko. Jak przyjechałem było trzynaście metrów na sekundę, później jak się obniżył, ale raczej nigdy nie spadł poniżej 7 ms. Z wolnoLotek były nici

Mimo ze model J zabrałem na wszelki wypadek ;)

post-9196-0-04649300-1542030967_thumb.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.