Skocz do zawartości

Latanie F3F w okolicach Wrocławia - rozpoczynamy


Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Kolegom z Wrocławia sezon 2016 udał sie całkiem fajnie. W Kadrze Narodowej efczyef na rok 2017 znalazło sie 4 twardzieli z Wrocławia, jeden z Karpacza, jeden z Łodzi no i oczywiście nasz Mistrz Antek. Jestem bardzo zadowolony z tych wyników.

 

A tak w ogole to był najlepszy rok w polskim F3F ever. 5-6 zawodników zaczyna sie dość regularnie pojawiać w pierwszej dziesiątce poszczególnych kolejek międzynarodowych zawodów, zaczynamy zbliżać sie do pudła (a nawet na nie wskakiwać) w generalce. Wyniki mistrzostw świata zarówno indywidualnie jak i drużynowo rownież były najlepsze w historii. A mogły być jeszcze lepsze, ale brak diswiadczenia nam troche przeszkodził. Czyli praca na treningach przynosi wymierne efekty!

Oby ten progres udało sie nam utrzymać w najbliższych latach ;)

 

A chętnych zapraszam. Na treningi i zawody.

I przypominam...jak sie chce to sie da radę. To dopiero mój czwarty sezon lotów na zboczu. Tydzien temu była rocznica mojego pierwszego lotu na zboczu ;) nie bójcie sie rywalizacji. Bo zwycięzca może być w każdym z was!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zima sie zbliża, ale latać trzeba ;) To znacznie ciekawsze niż siedzenie tylko przed kompem i pisaniem głupot ;)

 

Skoro Freestyler5 bardzo fajnie latał na MŚ na zboczu, to czemu nie sprawdzić jak lata na wyciągarce?

post-9196-0-13803400-1480177245_thumb.jpg

 

A pierwsze wrażenia są bardzo, bardzo pozytywne. Model ma bardzo dobrą doskonałość, niskie opadanie, no i pewnie jest bardzo szybki, choć tego nie sprawdzałem jeszcze. Ale to właściwie pewnik :D W sumie to moje wydumane ustawienia są na tyle dobre, że można by już jechać z tym czymś na zawody. Wstydu by nie było. Tym modelikiem zaliczyłem 10 startów i tyleż lądowań. Choć pierwsze wymagały znacznych korekt motylka.

Filmu z oblotu nie było i nie będzie.

 

A tu ciekawostka:

post-9196-0-00754400-1480177292_thumb.jpg

To coś to nie krople wody. To już lód. Pierwszy raz mi się zdarzyło, że skrzydła pokryły się lodem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.