Skocz do zawartości

Latanie F3F w okolicach Wrocławia - rozpoczynamy


Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Gość Kamyczek_RC

Relax bardzo ładnie lata na zboczu a patrząc na całkiem sporą liczbę zawodów F3F (5 imprez w okolicy w tym Mistrzostwa Polski 2014) warto z nami potrenować i zaopatrzyć się w licencję i wystartować w Pucharze polski 2014 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

z łopatkami tez można latać, byle w czasie lotu na czas ich nie włączał :D. Konrad miewa rożne tendencje wiec silnik może sie przydać na początku latania. A im pewniej będzie sie czuł tym szybciej zapomni ze ma silnik. Dobrym rozwiązaniem jest zamówić nowy kadłub szybowcowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przekonany jestem teraz tylko muszę wygospodarować trochę czasu. Zacznę z kołpakiem i całą mechaniką. Jak przeżyje :D to wówczas przerobie zgodnie z zaleceniami Witolda.No ale teraz 2-3 weekendy nie ma mnie we Wrocku. Odwiedzam białe niedźwiedzie na północy. Siedzę w Olecku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z własnej woli to bym się nie ruszył, zwłaszcza że -10*C. Kończę projekt, który powinien się zakończyć do 31.12. Niestety jak to w naszym kraju. A bo to święta, a bo to ferie idą a bo to.... aby tylko się wyślizgać od pracy. I tak roboty mam przez to prawie do końca lutego a znając nastawienie to pewnie i o marzec zahaczymy a koszty lecą i nikt ich nie chce pokryć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.