Skocz do zawartości

Latanie F3F w okolicach Wrocławia - rozpoczynamy


Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • 2 tygodnie później...

hmm..ja mam inne informacje :D

Po pierwsze - ŻADNA prognoza wiatrowa sie nie sprawdziła. Wg każdej miało wiać co najwyżej nie całe 3 m/s każdego dnia. W rzeczywistości w trakcie lotów konkursowych wiało od 3 do 7m/s, ale najczęściej koło 5m/s. Dla mnie to jest wręcz mało. Więc nie wiem kto mógł powiedzieć że "wiało że hej" :)

Pojawiały sie termiki, ciepłe powietrze. I kurka było zimno - szczególnie w niedziele - nawet ja mocno zmarzłem :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm..ja mam inne informacje :D

Po pierwsze - ŻADNA prognoza wiatrowa sie nie sprawdziła. Wg każdej miało wiać co najwyżej nie całe 3 m/s każdego dnia. W rzeczywistości w trakcie lotów konkursowych wiało od 3 do 7m/s, ale najczęściej koło 5m/s. Dla mnie to jest wręcz mało. Więc nie wiem kto mógł powiedzieć że "wiało że hej" :)

Pojawiały sie termiki, ciepłe powietrze. I kurka było zimno - szczególnie w niedziele - nawet ja mocno zmarzłem :o

25119ac5a1b37004206c79952ed380d5.jpg

 

 

 

Pozdrawiam

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezupełnie :) ale bywały sytuacje ze 5-6 na raz bawiło się w powietrzu. To były dość męczące dni. I nie tylko ze względu na prawie 200m przewyższenia na które trzeba było chodziennie wchodzić i schodzić z dwoma-trzema modelami, balastem, prowiantem, kacem...

post-9196-0-57527900-1522086501_thumb.jpeg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do listy startowej na Wrocław to sporo a tak narzekałeś swego czasu że jest Was raptem kilku. :) Liczę że na MP w Jotkach też się tylu zapisze :P

Fotki fajne i widać że świetna atmosfera a i wesoło było chyba całkiem całkiem.  :)

Zaciekawiło mnie jedno nazwisko na przedostatnim miejscu. Primoż to najlepszy latacz w F5J w zeszłym sezonie. Widać że ma ciąg na latanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słoweńcy dopiero zaczęli latać w zeszłym roku na zboczu. Jest ich raptem pięciu. Na razie. Ale latają fajnie, modele maja dobrze poustawiane, choć problemem dla ich teamu są zakręty :) Jeszcze w tym roku z nimi sie spotkam.

A kolegów trochę zmolestowałem, to tu to tam i jest nas trochę więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.