Skocz do zawartości

Latanie F3F w okolicach Wrocławia - rozpoczynamy


Rekomendowane odpowiedzi

Naprawdę super zawody, w sumie z PL przyjechało 11 osób w tym 6 zawodników. Mieliśmy pomocników do termiki, do obsługi grila i do noszenia spadochroników :-)

Kilkadziesiąt zdjęć może przekaże klimat jaki tam panował

https://photos.google.com/share/AF1QipMJKFpFPDXqpvRcaIp_VG6Kx0yijUzSvRkoUVF4q7nGnDU8CHYL9i1pAPuim8Hhmg?key=MGZKVzZLSWlWR05wOXRTaDVDLTJpT3MzS0N1WGhB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Czesi mówią ze to konkurencja dla kobiet ;)

Na razie chyba nie ma tematu :-) Roman Vojtech robi testy i publikuje na Lomcovaku. Z tego co pisze, to przy tych regulaminowych ograniczeniach jest problem z nabraniem wysokości ciężkim modelem.

Jak wieje, to jest jeszcze gorzej, zupełnie odwrotnie jak w normalnym F3B, gdzie wiatr nam pomaga przy holowaniu.

Producenci zaczęli robić kadłuby do elektro, ale sami latają z wyciągarek :-)

Rozmawiałem z Ivą Badurovą - jedyną pilotką F3B, która mi powiedziała, że nie będzie w tym latać, że to nudne i bez adrenaliny :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro zmieniłem całkiem fazy lotu to trzeba wytrymowac na nowo. A ze to ostatni z moich modeli do latania, to nie było wcześniej czasu. W sumie to pierwsze normalne latanie po MP tym modelem. A warunki idealne naturalne były.

No i trzeba Was gonić ;) narazie latanie w J pomogło mi w termice w B ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po zmianach, śmieszny model lata masakrycznie wolno. I do tego niechętnie zmienia wysokość na niższa. Ogólnie w niczym jest to straszna nuda. W sobotę ma być chłodniej to może spróbuje polatać wcześniej, gdy powietrze jest bardziej aktywne. Zobaczymy

No i po zmianach, śmieszny model lata masakrycznie wolno. I do tego niechętnie zmienia wysokość na niższa. Ogólnie w niczym jest to straszna nuda. W sobotę ma być chłodniej to może spróbuje polatać wcześniej, gdy powietrze jest bardziej aktywne. Zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.