Skocz do zawartości

Latanie F3F w okolicach Wrocławia - rozpoczynamy


Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Nawet raz spaliśmy razem. Ale nie powtórzę tego

 

Do tej pory myślałem, że Tobie chodzi o dobro i rozwój tej dyscypliny. Już nawet przytargałem z piwniczki 0,75 pomocnika myślenia bo nie mogłem rozkminić jak Ty chcesz zorganizować Puchar Wrocławia F3F 2018 w 2019-04-06

 

Nawet na trzeźwo to ja tu widzę niezły burdel.

 
 
Czy można prosić organizatorów żeby zaznaczali które zawody F3F są tęczowe a które NIE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ,sensacja ;)  A ja spałem z Konradem i fajną ma piżamę

A co mam taką czaderską halloween -nową. 

Cóż "dwa menszczyzny w jednym łóżku" to teraz żadna sensacja, powoli staje się to normą.

Tak więc nie wiem co tu tak ten temat roztrząsacie. Wzięli byście się za latanie a nie pierdołami zajmujecie.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze i merytorycznie było do czasu gdy nie pojawiła się jedna osoba :/

Tradycja górą (korciło mnie ale nie napisałem beton) :)

Podejście do sportowej rywalizacji:

———

-Czyli jak ty latałeś odchyłką 50 stopni to protest był zasadny a jak ja miałem 3m/s na 7 m maszcie z wiatromierzem to nie miało to sensu , Jesteście warci siebie

-Nie trafiłeś w pierwsza bazę. Bez względu na warunki. Rozumiesz? Czy zdajesz dobie sprawę jakby to wyglądało?

- Jak byś miał szansę zostać Mistrzm świata mając powód do protestu a poleciał byś źle i się pomylił to byś go zgłosił czy nie ?

Interpretujesz fakty tak jak jest ci to na rękę zawsze

——-

Jak to przeczytałem byłem w szoku. Niestety wiele to tłumaczy. Również to co wydarzyło się w tym roku. Ręce się załamują :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawowym Obowiązkiem zawodnika jest znac regulaminy. Wszystkie. A widać większość kolegów nawet podstaw nie zna. I potem są śmieszne komentarze.

Niestety ten regulamin to mi tez umknął. To trochę jak z kierowca. Jeździ się na pamięć. Marcin przypomniał wszystkim ze oprócz regulaminów fai są tez krajowe. Dość istotne jak widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.