Skocz do zawartości

Puchar Wrocławia F3F - 29-30.03.2014


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli pogoda dopisze to w ww. terminie będą organizowane zawody Pucharu Polski F3F. Po kilku latach posuchy Wrocław wraca na rynek F3F :)

W związku z tym, zachęcam pilotów i modelarzy z Wrocławia do uczestnictwa w imprezie czy to w roli zawodników (wymagana będzie licencja FAI) czy w roli pomocników lub obserwatorów/kibiców.

Szczególnie miło będą widziane osoby, które będą chętne poświęcić swój czas i wspomóc nas przy sędziowaniu na bazach.

 

Wszelkie nowe dane odnośnie tych zawodów będę zamieszczał w tym wątku.

A w czerwcu kolejne nasze zawody. Plus kilka imprez w Jeleniej Górze.

 

pozdrawiam Jurek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Udało mi sie namówić pierwszych zawodników z zagranicy. Tak wiec zawody o Puchar Wroclawia stają sie międzynarodowe. Ponownie zapraszam chętnych pilotów o zakup licencji, treningi i start w zawodach. Zapraszam ponownie osoby chętne do pomocy oraz kibiców ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Rejestracja praktycznie zamknięta. Aktualnie zapisanych jest 26 zawodników w tym 7 z Niemiec i Czech. Będą zawodnicy którzy wygrywali zawody z cyklu Eurotour F3F.

Jako zawodnicy wystartują producenci i konstruktorzy modeli Respect (będzie do obmacania kadłub elektro), Toxic, Relax oraz Vector Max (Wistmodel) no i producent modelu Vertigo z Czech.

Więc pozostaje nam czekanie na wiatr i na 'niedeszcz'.

 

pozdrawiam

Jurek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

A my nie daliśmy na tace (jak Janek) i mieliśmy piękne spotkanie towarzyskie któremu towarzyszyło odlatanie 1,5kolejki z czasami od99sek w górę :lol: oraz loty elektrykami i na wyciągarce ;) Z lotów w niedziele zrezygnowaliśmy ze względu na kiepskie prognozy wiatrowe.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem, widziałem i jestem po prostu zachwycony. 

Impreza była pomimo słabego wiatru moim skromnym zdaniem bardzo z naciskiem na bardzo udana. Jurek jako organizator wypadł świetnie :). Było dużo śmiechu i emocji. Świetne spotkanie.

W końcu widziałem jak z holu latają "tych" rozmiarów modele. Spodziewałem się większej dramaturgii, ale wszyscy piloci, którzy startowali z holu spisali się na 5+ -pełny profesjonalizm. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.