Skocz do zawartości

Kolejny zaczyna przygodę z tym wpaniałym hobby, WITAM.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich serdecznie, jestem nowy na tym forum, a więc parę słów o mnie. Jestem właśnie na etapie kończenia studiów (nie długo obrona :lol:), będę więc miał troszkę czasu dla siebie, i tu właśnie stwierdziłem że chciałbym spróbować się w tym hobby. Nie miałem do czynienia wcześniej z modelami samolotów RC, od 3 miechów śmigam sobie po mieszkaniu lamką v3. Przy okazji lamka z ogonem mojej własnej, osobistej produkcji ;D (ten żółty był mi nie w smak):

2b7e307ba11eeb20m.jpg

Stwierdziłem jednak, że śmigłowce są jak na razie za drogie dla mnie, a poza tym wymagają duuużo większego nakładu czasu aby nauczyć się nimi latać. A to co mnie ciągnie do samolotów RC (oczywiście poza lataniem :P) to to że można sobie samemu sklecić coś co będzie śmigało po niebie. A ja lubię się czasami grzebać by stworzyć coś samemu :wink: .

A więc CZEŚĆ wszystkim. Lecę do działu 'trudne początki' (oby nie były takie trudne :) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • 3 tygodnie później...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.