Skocz do zawartości

Nowa oficjalna strona Komisji Modelarskiej AP


Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Ha, bravo strona bardzo fajna, podoba mi się. Mam nadzieję że będą na niej ukazywały się wszelkiej maści informacje o zawodach, zawodnikach itp bo tego brakuje- sport modelarski potrzebuje takiego kanału w necie.

 

I cieszy że w końcu jednak ceny za licencje są takie jak powinny być :)))))

 

Aby mieć licencję nie trzeba być członkiem Aeroklubu, wystarczy być członkiem klubu/stowarzyszenia modelarskiego który jest zarejestrowany w AP. Czy jakoś tak ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Przejrzałem regulaminy i też mi się wydaje, że wystarczy być członkiem stowarzyszonym w jakimś AR, niekoniecznie członkiem zwyczajnym w sekcji. To zdecydowanie obniża koszty, bo np. w AZM jest to tylko 60zł/rok, w AW do tej pory było za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Aeroklub Rzeszowski albo Podkarpacki nie mają sekcji modelarskich . Wszyscy zaiteresowani licencjami zapraszamy do stwarzyszenia RKLM w Rzeszowie koszt udziału w stowarzyszeniu

100-150 zł rocznie.

Pozdrawiam

Jacek

 

 

rzeczywiście aeroklub podkarpacki albo rzeszowski nie ma sekcji modelarskiej. Podkarpacki ma http://www.aeroklub-podkarpacki.pl/dzialalnosc/cennik/#/sekcje/modelarska/

więc według Twoich słów wypada, że nie ma rzeszowski. A ja nadal czekam na odpowiedzi z 2 aeroklubów ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Przejrzałem regulaminy i też mi się wydaje, że wystarczy być członkiem stowarzyszonym w jakimś AR, niekoniecznie członkiem zwyczajnym w sekcji. To zdecydowanie obniża koszty, bo np. w AZM jest to tylko 60zł/rok, w AW do tej pory było za darmo.

Ja byłem w SMO Feniks z Brzegu, ale teraz z pewnych względów muszę sie zapisać do Aetoklubu. Ale członki wspierające majà troche taniej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

rzeczywiście aeroklub podkarpacki albo rzeszowski nie ma sekcji modelarskiej. Podkarpacki ma http://www.aeroklub-...cje/modelarska/

więc według Twoich słów wypada, że nie ma rzeszowski. A ja nadal czekam na odpowiedzi z 2 aeroklubów ;)

Piotr zapraszam do siebie :) czyli do Aeroklubu Białostockiego. Sekcja duża , prężna 26 osobowa połowa to zawodnicy w tym trzech w kadrze narodowej :D .Składki do przyjęcia czyli zwyczajni tyle:

  • - modelarze 250,- zł / rok, modelarze uczący się 170,- zł / rok

wspierający:

  • - modelarze (pracujący) 360,- zł / rok
  • - modelarze (uczący się) 180,- zł /rok

stowarzyszeni: nic

 

Do dyspozycji modelarnia, lotnisko z własnym kawałkiem zarezerwowanym dla modelarzy + tzw. barak czyli pierwszy powojenny budynek na lotnisku na wyłączność+ OC płaci aeroklub za sekcję. ale za własne środki kosimy i utrzymujemy poje i czasami dostajemy trochę kasy na zawody, czyli jest ok. Masz jednak trochę daleko :(

Co do strony komisji modelarskiej to faktycznie ładna ale... wysłałem w terminie punkty do klasyfikacji za współzawodnictwo i dalej AB nie ma na liście (następnie wysłałem jeszcze ponownie dwa razy i nic) szkoda że jest to ...tak jak zwykle żadnej odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Paweł Praus, dobrym pomysłem było by opublikowanie na stronie właśnie wyników, przynajmniej MP z poprzednich lat, robiąc to aktualnie na bieżąco nie będzie obciążeniem, tylko ewentualne nadrobienie poprzednich lat ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.