Skocz do zawartości

szybowiec gołąb , czy ktoś to budował


sstan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dleczego połączenia dżwigarów są tylko w częśći środkowej pomiędzy żeberkami a nie do samych żeber????

 

Bo się kolega zasugerował planami, tam właśnie tak jest to pokazane. Myślę że przy tym modelu może tak zostać. Lekki i nie do szaleństw :), raczej perełka i ciekawostka na lotnisku. Czas na zaplanowanie wyposażenia RC i dostępu do niego.Trzymam nadal kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co prawda to prawda , raczej demonem to on nie będzie ,ale za to większa szansa że go nie rozbiję przy pierwszym locie .Serwa już kupiłem ,w Łodzi na przybyszewskiego doradzili mi taki model

d_17310_10039.JPG

Serwa umieściłem nieco przed skrzydłem , nie wiem czy bedzie dobrze ale i tak w końcu przód wg planów jest dociążony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Myślę że miało być "większa szansa", a serwa powinny wystarczyć.

Widziałem na planach "głowę kadłuba" :D z kawałkiem ołowiu i tak jak piszesz wyważenie zrobisz wyposażeniem. Powinno być łatwo bo kadłub przed skrzydłem jest długi i z ten ołowiany czubek zastąpisz czymś lżejszym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) Myślę że miało być "większa szansa", a serwa powinny wystarczyć.

Widziałem na planach "głowę kadłuba" :D z kawałkiem ołowiu i tak jak piszesz wyważenie zrobisz wyposażeniem. Powinno być łatwo bo kadłub przed skrzydłem jest długi i z ten ołowiany czubek zastąpisz czymś lżejszym.

Masz rację miało być "większa " już poprawiłem błąd .A co do "głowy " to faktycznie nie usmiechało mi się odlewać ołowiu ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się nad tym , ale najpierw chcę zobaczyć jak będzie się zachowywał bez napedu,a później pomyślimy co by można było do niego wsadzić .

Jeżeli ma ktoś jakiś pomysł na konfigurację to proponujcie proszę!!!:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.