Skocz do zawartości

Sklep cyber-fly.pl


TeBe
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Taki mail dostałem PO ZAPŁACIE :-)

Zobaczymy, co będzie dalej :-)

 

Obsługa sklepu skontaktuje się jak najszybciej w celu POTWIERDZENIA DOSTEPNOŚCI wszystkich zamówionych towarów oraz ustaleniu dokładnych kosztów wysyłki ( w niektórych przypadkach mogą one różnić się od podanych .

Do tego czasu proszę nie wykonywać przelewów za zamówiony towar .

 

 

Wybrana forma płatności to: PayPal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • 3 tygodnie później...

A ja mam mieszane uczucia ci do tego splepu ,zrobiłem tam pierwszy raz zakupy bo akurat mieli model w dobrej cenie przy okazji zamówiłem jakieś dodatkowe części w tym 4 serwa ,w jednym opakowani z serwami brak było orczyków niby nic ale zawsze to jakaś nieścisłość w zamówieni ,rozumiem jakbym zamawiał bardzo dużo to i może by sprzedawca to przeoczył ale niebyło to aż tak duże zamówienie ale postanowiłem napisać o zaistniałej sytuacji do sklepu w odpowiedzi dostałem informację że zostaną dosłane brakujące orczyki,do dnia dzisiejszego niedoszły a minoł chyba dobry miesięc ,,napisałem do sklepu że akurat dane orczyki posiadam i nie stanowi to dla mnie problemu ale czy to dobrz świadczy o sklepie jak traktuje klięta i że nie kontrolują zawartości wysyłanych paczek ,Tak czy inaczej niby drobnostka ale zraziłem się do zakupów w tym sklepie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.