Skocz do zawartości

Hubsan X4 mój pierwszy quadzik


robertus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postanowiłem kupić sobie tego malucha aby nabrać nawyków w lataniu multicopterami.

Kupiłem go w Chinach w sklepie www.banggood.com.

IMGP2996.JPG

 

Przy okazji kupiłem osłonkę na śmigła i kabelek do ładowania zwykłą ładowarką.

IMGP3001.JPG

 

Otwieram pudełku a tam

- nadajnik

- qadzik

- komplet zapasowych smigieł

- ładowarka na usb

-instrukcja (zeskanuję i tu wrzucę)

 

IMGP2998.JPG

 

Żeby pokazać jakie to małe

IMGP2999.JPG

 

Albo nie, jabłko w sumie jest duże

 

IMGP3000.JPG

 

Pierwsze ładowanie trwało 35minut prądem 0.2A i załadowało się 120mAh do pakietu 270mAh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Widzę, że wychodzisz z założenia: "przy suficie jestem bezpieczny" :lol: i małymi kroczkami badasz jak quadro się zachowuje?

Ja kilka dni temu kupiłem sobie helika v911. Latanie było głównie po ścianach :D, z tą różnicą że, ja nie mogłem się przyssać do sufitu aby się ratować. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszły dzisiaj dodatkowe akumulatorki. Zamówiłem wszystko w ten sam dzień. Akumulatorki przyszły po 41 dniach, w piątek miałem zakładać spór w paypalu. Nowe akumulatorki mają pojemność 380mAh, ważą od 0g do 2g więcej (błąd pomiaru mojej wagi) Czas lotu wydłużył się do 7:30 - 8:00 minut

IMGP3149.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla porównania z hubsanem posiadam małego quada Ladybird V2, używam od jakiegoś czasu podobnie jak robertus li-po 3,7V 380mAh 25C ważą około 12g (waga analogowa- możliwy błąd pomiaru) w stosunku do standardowych 240mAh można odczuć lekką ociężałość podczas lotu ale za to czas fruwania to minimum 6:00 minut, max 8:00. Miałem kilka takich i z powodzeniem nadaje się do latania wewnątrz/zewnątrz, nawet przy normalnym wietrze (bez przesadnej prędkości)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

 

 

Poleciałem wysoko i chciałem zrobić swobodne spadanie z wyhamowaniem ale quadzik fiknął kozła i pacnął w ziemię do góry nogami, żadnych strat tylko przestawił mu się rewers prawo-lewo a w apce nic nie ma, żeby to skorygować.

Zna ktoś jakiś sposób na tą niedogodność, czy obraził się na mnie na amen :-(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.