Skocz do zawartości

Modele-Centrum.pl


MarcinRc1982
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Sklep w Katowicach dobrze usytuowany i dobry dojazd. Ceny porównywalne z innymi sklepami.
Z obsługą techniczną w zakresie doradztwa to różnie, zależy na kogo się trafi.

Na kilkanaście zakupów jakie tam zrobiłem, trafiła mi się tylko jedna reklamacja, która rozpatrzona została "od ręki".

Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten sklep istnieje juz kilka lat, tylko ze byl wczesniej w tym wysokim bloku 2 przecznice wczesniej,teraz przeniesli sie kolo szkoly.

A boble.pl to to samo,jeden wlasciciel,tylko ze maja w dabrowie gorniczej.

 

I nie sikorskiego tylko padarewskiego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Zakupy tam robilem do momentu az nie trafilem na wlasciciela, jest zwykleymn arogantem i nie interesuje go klient kupujacy drobiazgi. Podczas gdy obsluga pomagala mi wybrac listewki i prety weglowe wlasciciel kazal pracownikowi wziasc sie za inwentaryzacje czy cos innego i stwierdzil "klient sam sobie poradzi" a ceny ani opisu brak na towarze. Juz tam srubki nie kupie. Chamstwa nie lubie, szkoda tylko tych pracownikow z taka osoba pracowac.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Kiepski sklep, co innego mają na stronie jako "dostępne", co innego jest rzeczywiście dostępne. Nawet po wspomnieniu o tym obsłudze sklepu dalej wisi jako dostępne mimo że w sklepie brak. Dodatkowo jeden z pracowników obsługi nie potrafił zmierzyć grubości balsy suwmiarką (próbował mi sprzedać balsę która ma dokładnie 1.57mm jako 2mm, jak dla mnie to 1.5).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ten sklep istnieje juz kilka lat, tylko ze byl wczesniej w tym wysokim bloku 2 przecznice wczesniej,teraz przeniesli sie kolo szkoly.

A boble.pl to to samo,jeden wlasciciel,tylko ze maja w dabrowie gorniczej.

 

I nie sikorskiego tylko padarewskiego

Nie kilka lat ale miesięcy jak już.

W Katowicach na ulicy Sikorskiego 44 na miejscu naszej starej modelarni, powstał w lutym 2014 by w czerwcu przenieść się na Paderewskiego - przecznicę dalej.

 

Dodatkowo jeden z pracowników obsługi nie potrafił zmierzyć grubości balsy suwmiarką (próbował mi sprzedać balsę która ma dokładnie 1.57mm jako 2mm, jak dla mnie to 1.5).

Dobre :), pewnie balsa była bardzo miękka i mu się zgniotło troszkę :lol:

Zamówiłem u nich 2 silniki Redox 250/900 do Patyczaków, które okazały się totalną kichą. Z duszą na ramieniu udałem się z reklamacją bo osiągi silników totalnie nie trzymały się specyfikacji i o dziwo reklamację załatwilem bez dyskusji od ręki z natychmiastowym zwrotem pieniędzy. Na nic nie musiałem czekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Witam serdecznie,

 

jakiś czas temu odkryłem ten sklep. Stacjonarny w Warszawie też ma niezłą lokalizację.

 

Co jednak najważniejsze obsługa jest elastyczna, szybko potrafią sprowadzić produkty, którymi na co dzień nie handlują, oraz przy jakiejś sensowniejszej kwocie można uśmiechnąć się o rabat. Do tej pory 2x kupowałem i na pewno wrócę! 

 

post-7590-0-53240900-1519910297_thumb.jpg

post-7590-0-74516700-1519910288_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.