Skocz do zawartości

Śmigło składane


KYK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wie ktoś gdzie można kupić takie jak na zdjęciu poniżej mocowanie na śmigła składane, żeby można było je nałożyć na 6mm wał? W silniku mam TAKI montaż do śmigła i chciał bym śmigło składane po prostu na niego przykręcić. Szukałem po sklepach ale wszędzie mają same kołpaki :/

a237523-90-P1120004.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Witam, spróbuj tutaj http://www.nastik.pl...h-c-54_182.html co prawda są na wał 5mm, ale może da radę trochę rozwiercić?

 

Pozdrawiam Krzysiek.

Właśnie tak się zastanawiam czy ta piasta nie jest mocowana do wału silnika przez zacisk przykręcany śrubką. Jeśli tak to średnica dziury w piaście ma swój nieokreślony wymiar. Chyba do nich napiszę maila czy znajdą dla mnie odpowiednią.

Jesteś pewny, że chcesz używać ten dokręcany wał? Jaki masz silnik? NTM'y mają wał 3 lub 4 mm

Nie mam innego wyjścia, bo nie da rady inaczej zamontować silnika. Oryginalny wał ma 5mm a przykręcany 6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.