Skocz do zawartości

Świadectwo kwalifikacji UAVO-co i jak?


robak56
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym tylko zauważyć, że to najpierw Ty (zabat) zacząłeś pisać "otwórz sobie browca, albo zajmij dziewczyną, bo męczysz jak w...d na d.....e.

Nie zarobisz na mnie, nie ma takiej możliwości. Szczotka kiblowa by to zajarzyła a ty dalej swoje - hehehehehe" zanim napisałem, że zaśmiecasz takimi postami forum (jest różnica między nazwaniem kogoś "śmieciarzem" a zarzuceniem komuś "zaśmiecania forum", ale widzę, że nie chyba nie wyczuwasz tych subtelnych różnic.

 

Poza tym ja Cię do niczego nie przekonuję, ale próbowałem Ci zwyczajnie pomóc znaleźć szkołę UAVO, bo o takową pytałeś w świętokrzyskim. Nawet nie zaproponowałem żadnej konkretnej więc o co w ogóle chodzi? Pytałeś to Ci napisałem, że w Twoich okolicach żadnej nie ma. Obecnie jest w Polsce 46 ośrodków szkoleniowych UAVO, znam większość, więc chciałem pomóc. Ale się chłopie uparłeś, że Ty zapłacisz maks 200zł bo więcej nie warto, więc Ci napisałem, że nie masz szans na szkolenie za taką kwotę i kwita ;) Powodzenia w szukaniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.