Skocz do zawartości

Lotnisko Bydgoszcz Fordon


kaszalu
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A pamiętam jak z 12 lat temu wsadziliśmy na szybowiec zwykły aparat na klisze wyzwalany serwem...Jak wtedy cieszyły te 1 mgliste zdjęcia z góry.. dla dzisiejszych nastolatków to może być lekki szok taki aparat na klisze i wywoływane zdjęcia, wyszło albo nie wyszło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak kamera to nie wszystko musi być jeszcze stabilna platforma lub stabilizacja całego układu. Zestaw Marcina jak dla mnie jest czymś czego mu zazdroszcze w pozytywnym znaczeniu. :)

Jakość filmików od strony technicznej mocno wyprzedza konkurencję.

 

I znowu dużo gadania a mało latania ;), trzeba dziś potrenować i podtrzymać pod wieczór nawyki lotne. :)

Potrenować tak, ale przy drynku...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście też potwierdzam, że stabilny obraz w filmie to podstawa (nie zawsze jest to możliwe, ale Tobie się udało).
Dobre stabilne ujęcia i dobra akcja to połowa sukcesu, kolejna połowa to muzyka, a jeśli to wszystko razem dobrze ze sobą "gada" to już jest bomba  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek, prawie byłeś w tym miejscu, bo "Lotnisko Bydgoszcz Fordon" jest właśnie na tej górce (troszkę dalej, ale na tym wzniesieniu).

Tylko ta fotka była zrobiona w 1976r. Teraz przed tą górą same lasy (bloków).
Więcej info >>>  "Góra Szybowników"  <<<

PS. No i jak ktoś otworzy okno, to strasznie turbi :lol: więc nie da się polatać na klifie, tak jak w Starogrodzie  ;)
post-8117-0-66132800-1397303847.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Witam, wiem, że nie jest to dobre rozwiązanie, ale ja dzisiaj nie latałem tylko konstruowałem. Na dowód moich zmagań przesyłam dwa filmy uwieczniające moje zmaganie pierwszego odpalenia nowej maszyny RC Canary firmy Phoenix w ogrodzie ...kilka krzaczków i tulipanów niestety poległo tzn. zostało skoszone :o


P.S. Podczas pierwszego lotu liczę na pomoc ze strony moich doświadczonych Kolegów . Planuję ten dziewiczy lot na jutro około godz. 13.30.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.