Skocz do zawartości

CAPek


motyl

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Piotrze a ten opis nad zdjęciez zauważyłeś ??

 

Kiedyś wyglądał tak

 

 

hubert jego nei ma z czego odchydzić :)

 

Pierwszy oblot którego nei widziałem i który zaklończył się pierwszym rozpołowieniem dokkonał kolega, model wtedy ważył 1800g.

 

Serwa były zwykłe HS81, ja dokonałem naprawy i oblotu n atych serwach, ale nie wiem jak kolega to zrobił ja mysiałem wsadzić 170g ołowiu pod maske. pierwsze lądowanie i po trybach :)

 

W lotki poszły HS-85MG a na ogon HS-322 i niestety 240g ołowiu, model wtedy ważył chyba ze 2200g

 

późneij przełożyłęm serwa pod skrzydło, po kolejnej kraksie przez ECLIPSA jak wpadł Firewall do środka przedłużyłem ryjka wsadziłem pakiet za silnik i model waży ok. 2kg ale już bez ołowiu :D

 

Aktualnie mam chyba ze 100g ciągu więcej niż masy do akrobacji mi starczy :D a 3D i tak nie umiem :roll: :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby wtedy go prawidłowo wyważyć, to może nie byłoby pierwszej kraksy.

 

 

Pierwsz kraksa to sama się prosiła :) Znajomy ma starą od 8 lat nie używaną aparature FM314 a druga to jakiś chelenger szybowcowy czy coś. Ja w tym czasie byłem w Angli ze swoimi zabawkami, a on chciał zrobić oblot bezemnie i mu wyszło. Podobno po 30m stracił kontrole i jeszcze mi wpierał ze to ja mu kwarce pozamieniałem :D Nasze drogi się rozeszły i jest OK :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ODDAWAJ MOJ SILNIK!!!!!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :D

Spoko mozę być ten z Capka ??

 

Nie wiem czemu jeszcze mam cierpliwość ale powoli zaczynam go tracić...

 

 

Way idzie do szafki pancernej, wyciąga H&K 9mm, tłumik oraz trzy zapasowe magazynki... Narzuca na siebie czarny skórzany płaszcz.Płaszcz ten gdy sie go nosi wydaję akie cichce złowrogie trzeszczenie ( jak to skóra ). Wsiada do czarnego poldasa i jedzie do Żyrardowa... Ciąg dalsy nastąpi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.