Skocz do zawartości

Li-po 3s- spuchł, czy da się to zniwelować


Witek15
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Posiadam pakiet Dualsky 3s 1300mAh, latałem ze znajomymi i okazało się, że po dłuższym locie na pełnym gazie spuchł.

Wiem, że z tyi pakietami tak bywa i mam pytanie. Czy coś można zrobić aby powrócił do dawnego stanu?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Wrzuć do zamrażarki, jak pakiet będzie zimny opuchlizna zniknie ... po ogrzaniu wróci, choć podobno niektórym się udaje tak zniwelować opuchliznę pakietu. Na googlach znajdziesz kilka różnych wizji jak to zrobić, choć powiem szczerze u mnie to na puchatka nie pomogło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To z zamrażarką próbowałem, niestety nie wyszło :( . Pakiet o większym C kupię (kolega proponował mi zippy compact ). Ale przy lataniu esa im więcej pakietów tym lepiej. Dla tego pytam się o te spuchnięte. Po locie zwykłym esiakiem nie był gorący, ale jakiś czas temu latałem motoszybowcem z tym pakietem i spuchł, wtedy był dość ciepły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.