Skocz do zawartości

PZL Ts-11 Iskra EDF


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Nie przejmuj się teraz owiewką kabiny tylko buduj model dalej ... co do kopyta to dozbieraj i kup grubą balsę np 20 mm i posklejaj z tego klocek potem poszukaj jakiegoś rzutu bocznego iskry na necie, potem w paincie idzyskaj kształt kabiny a przy pomocy office'a wydrukujesz wszystko w skali tak żeby pasowało do Twojego modelu. Jak kopyto okaże się za długie zawsze możesz podzielić kopyto na dwie części. Więcej wiary siebie dasz radę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na podstawie zdjęć wnioskuję, że rezygnujesz ze steru kierunku i wysokości pozostawiając tylko sterowanie lotkami i klapy. 
Czy każda klapa będzie miała własne serwo czy jedno wspólne? Napisz co nieco o silniku, regulatorze i baterii jaką zamierzasz zastosować.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z steru wysokosci nie rezygnuje. Jest wyciety czeka na wzmocnienie.

Klapy będą na 2 serwa, ponieważ gdybym chciał na jedno serwo to drut napedzajacy klapy musiałby przecinać turbinę na pół.

 

Silnik to cyclone power 480 3300kv

Bateria Zippy compact 4s 40c 3000mah

Regulator wiem tyle że musi być 80A

 

Konfiguracja napędu będzie taka jak w testach CS70mm 10bl Huberta, czyli 1,5 kg ciągu statycznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Hmm :/

 

Skrzydła będą na stałe. Czyli pręty w skrzydłach bedą zalane żywicą i wsunięte w te rurki. Nie mam jak od wewnątrz kadłuba zrobić te oringi. Moge jedynie na zewnątrz je wzmocnić.

 

 

Ścianka rurki ma 2mm grubości.

 

Może jakieś sugestie?? niechciałbym rozcinać kadłuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.