Skocz do zawartości

PZL Ts-11 Iskra EDF


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiecie może jak wykonać szybę, która jest pomiędzy pierwszą, a drugą ramką??

 

Wykorzystałem zdjęcie Lucjana, ponieważ na nim pięknie ją widać :)

 

post-6784-0-33851700-1420666997.jpg

Próbowałem giąć plastik suszarką na kopycie przedniej części ale plastik kurczył się na większej powierzchni niż chciałem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szyba jest z butelki mam już pierwszą i trzecią część. Problem sprawia mi ta środkowa, ponieważ butelka kurcząc się w odpowiednim miejscu powoduje odkształcenie plastiku z drugiej strony :(

Witaj 1  i 3 część jest powierzchnią rozwijalną więc nie ma problemu,część środkowa lub jak piszesz 2 ma jeszcze wyraźne przetłoczenie w rzucie bocznym.

Ciężka sprawa to wytłoczyć,sugeruję uprościć

pozdrawiam Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kopyto wsuwam w butelkę. Następnie na wcisk wkładam pod nią listwę, na której trzymam całość. Później grzeję suszarką tą część którą chcę uformować. Z małymi owiewkami nie ma problemu, ale tutaj jakbym miał zrobić tak jak piszesz 1+2 to ta "2" musiała by mieć 25,5cm.

 

Jedynym problemem dla mnie jest po prostu rozmiar całej owiewki kabiny :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotr jet,

jak już będę miał gotowe skrzydło to wrzucę zrzut ekranu z projektem. Może dziś , najpóźniej jutro.

Skrzydełka to nie problem,problemem jest kadłub i ilość dupereli w węźle (skrzydło kadłub podwozie).Jaki planujecie profil skrzydła?

pozdrawiam Piotr Kalinka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.