Skocz do zawartości

Piper z Guillows Rc


konrad 29
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Korzystając z wolnego czasu postanowiłem zbudować kolejny model orzeszka tym razem Piperka z firmy Guillows . Do przerobienia go na Rc postanowiłem użyć elektroniki z Besti E flite którą wcześniej rozbiłem na chali. Tym razem wszystkie części zestawu były wycięte laserowo , nie jak we wcześniejszych pomimo informacji na pudełku " laser cut " cięte na matrycy, znacznie to ułatwiło i przyśpieszyło prace. Jako ze budując zapominam o bożym świecie to i zdjęć jest niewiele, dodam te które mam . Pierwsze na deske poszły stateczniki i skrzydła 

326c.jpg

 

Następnie kadłub 

weje.jpg

 

ft4qc.jpg

 

To tyle zdjęć z procesu budowy reszta to już gotowy model

 

p2fv.jpg

 

ja36.jpg

 

0m8ky.jpg

4hcwm.jpg

 

6iyy.jpg

 

Do pokrycia użyłem załączonej japonki a po celonowaniu pomalowałem kadłub ącetonem ( w ramach eksperymentu ) co ładnie pozamykało wszystkie pory w japonce i wygląda ona po finalnym malowaniu jak folia. Na skrzydłach miejscami niestety widać dziurki.

Model gotowy waży 90 gr. rozpiętość 60 cm na pokład zabiera 2 s 110 mah .

Jak reszta moich przeróbek od Guillowa idzie na półkę dla cieszenia oka.

Niebawem zaczynam następnego Guillowa Me BF 109 mam nadzieję ze tym razem uda się zrobić jakąś relację.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.