Skocz do zawartości

Szkolny EDF (po taniości)


Rekomendowane odpowiedzi

Na początek kup sobie turbinkę , pakiet , i zamontuj do tej swojej delty... będzie o niebo taniej inaczej szkoda modelu...


http://pfmrc.eu/index.php?/topic/46552-fan-trainer/  

 

Polecam ten model z kilku powodów... :

 

1: Prosty w budowie.

2: Tani w budowie.

3: Tania turbina.

4: Tanie pakiety (małe)

5: I nie żre tyle prądu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Po co wymyślać na nowo koło??

Nie lepiej kupić gotowca w HK, typu np. stinger (podaję ten bo znam, latałem nim, założyłem wątek na forum i mam bardzo dobre zdanie na temat zestawu).

Oswoić się z lataniem edf-ami, nauczyć edfów, a później model przerabiać i przyspieszać(podatny na upgrady - wiele fajnych watków i pomysłów na rcgroups).

Tak jak pisałem w wątku mu poświęconym, model świetnie latający, o dużym zakresie prędkości, dobrze szybujący, łatwo lądujący i generalnie przewidywalny.

Na dodatek model wyjęty z pudełka i skręcony w ciągu chyba niecałych 10 min, po wsadzeniu odbiornika i baterii gotowy do lotu, model wyjęty z pudełka, bez żadnego kombinowania!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można ... Chyba 300 pln plus wysyłka od 30 do 60 pln plus pakiet 4s minimum 1800 około 70 pln czyli minimalnie 400 pln sam mam taki i wiem że najprostszy do nauki latania edf-em (a z autopsji wiem że to nie to samo co śmigło) to ten model jednak nie jest... a szkoda wydać 400pln na 30 sekund lotu... Pozdrawiam i odcinam się od tego tematu (szkolny edf PO TANIOŚCI...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co to by musiał być za EDF aby pociągnął taką krowę 2.5Kg ;D

Narazie odpuszczam EDF'a

 

PS. Modeli nie rozbijam. Każdy model latał tam gdzie ja chciałem żeby leciał. A jak się zaczynało świrować kilka metrów nad ziemią to były i kraksy ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.