Skocz do zawartości

Multiflight - dobry darmowy symulator


biedronas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak wam ale mi dogfighterem łatwiej się lata w realu niż na tym symulatorze :D

 

 

Ja właśnie na podstawie kilku minut prób w simie uznałem, że to raczej nie jest model, którego kupno powinienem rozważać :-) Podobnie jak Funjet zresztą. Szkoda, że nie ma jeszcze Tucana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za diabła nie mogę ustawić zakresu działania aparatury.

 

Podłączyłem starego 0404, którego używam tylko do symulatorów. Maksymalne wychylenia to 35%.

Nie można do końca wyłączyć silnika, modele reagują ospale. Lepiej się latało na klawiaturze.

W ustawieniach jest tylko rewers kanałów i przypisanie ich do funkcji.

 

Kalibracja nic nie zmienia. Trochę to rozczarowujące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

KTOKOLWIEK WIDZIAŁ, KTOKOLWIEK WIE...

 

Czy te czerwone pasy to ma być efekt "oślepiającego słońca", czy to jakaś wada wersji demo?

Czy w wersji zakupowej można uzbroić np.: Fun Cub'a w klapy,a Easy Star'a w lotki, no i czy grafika jest choć troszkę lepsza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KTOKOLWIEK WIDZIAŁ, KTOKOLWIEK WIE...

 

Czy te czerwone pasy to ma być efekt "oślepiającego słońca", czy to jakaś wada wersji demo?

Czy w wersji zakupowej można uzbroić np.: Fun Cub'a w klapy,a Easy Star'a w lotki, no i czy grafika jest choć troszkę lepsza?

 

Nie wolno latać nad głowami widzów. Takie rzeczy to się wie... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.