Skocz do zawartości

Multiflight - dobry darmowy symulator


biedronas
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ściągnąłem go zainstalował się ale nie można przypisać kanałów nie otwiera się okno nadajnik oczywiście skalibrowanyw Windowsie ale i tak to nic nie dało ponieważ nie otwiera się okno pprzypisania kanałów wszystko żyje swoim życiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Multiflight wygląda "przednio", nigdy nie bawiłem się tego typu symulatorem ale myślę że przydatna rzecz dla kogoś kto się uczy pilotażu. Czytając temat zastanawiam się czy z turnigy 9XPRO na win 10 ruszy tylko nie mam kabelka, może ma ktoś zbędny wcześniej wymieniony kabelek na zbyciu? Nie chciałbym przepłacać za rzecz która może okazać się zbędna. Oczywiście myślę o odkupieniu kabla.

PS
Kabelek zamówiłem jeśli u mnie się nie sprawdzi to będzie do sprzedania.

 

Wczoraj dostałem kabel, podłączyłem na chwilę ale mam problem z kalibracją chyba bardziej to wynika z mojej niewiedzy niż z przyczyn technicznych. Mimo tego udało mi się polatać przez chwile jednym z modeli, dobrze że to nie real  ;) . Zastanawia mnie czy dioda na wtyczce usb ma mrugać czy nie bo u mnie po podłączeniu do komputera ciągle mruga?  

 

Udało mi się skalibrować Multiflight z turnigy 9XR działa dobrze mam Win10.

 

Krótki test

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam,

próbuję tego symulatora, ale nie mogę w windowsie ustawić steru kierunku po prostu drążek reaguje tylko na gaz.

drugi drążek działa prawidłowo. Używam FS-i6. Mógłby ktoś pomóc jak to ustawić.

Podczas kalibracji w windowsie - system widzi tylko trzy przyciski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam radio Flyskay-i6

podłączam przez USB

w kontrolerze gier windows go widzi.

ale przy kalibracji pokazuje trzy przyciski 1,2,3

Po skalibrowaniu działa  na jednym drążku gaz, na drugim lotki i wysokość.

ster kierunku nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.