Skocz do zawartości

Stare Marzy


Rekomendowane odpowiedzi

Dziś ja i Piotr zaliczyliśmy klif w Starych Marzach. Łatwy dojazd, dużo miejsca do rzucania i dużo miejsca do lądowania. Wiatr był 8 m/s. Widoki na Grudziądz i autostradę. Lataliśmy dwoma Hammerami. Na inne modele nie było czasu (latałem w trakcie pracy :D). Zabrałem ze sobą Szefową która filmowała i fotki strzelała, to może nagany nie dostanę ;) .

https://maps.google.pl/maps?saddr=53.466738,18.649548&hl=pl&sll=53.467262,18.650429&sspn=0.003896,0.009645&t=h&mra=mift&mrsp=0&sz=17&z=17

 

Fotki i może filmik wstawię wieczorkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jacku objedz motorem teren Dolnej-Górnej  Grupy jest tam potęzna zwirownia/ zaplecze materialów budowy autostr./ pojedz dr 91 i po lewo dojedziesz ...potem poligon mojej dawnej J.W..czasy lat 70-tych.  Coś na pewno wyhaczysz- na żwirowni szaleją na crosówkach ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a74 - nie znamy się jeszcze osobiście, ale zamiast marudzić że mapka jest do dupy, a i tak sobie radzisz jak piszesz,
mógłbyś po prostu napisać do mnie że coś jest do poprawy (spieprzone) a usiadł bym przy tym co sam zrobiłem - widocznie nieudolnie.

 

Na przyszłość możesz przygotować własną mapkę z danymi nie mijającymi się z prawdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkowicie nie rozumiem problemu.
DLG to przecież też modele, a każde zbocze jest inne i każdy ma swoje ulubione lub mniej ulubione.
 

...
Wracając do tematu Sartowice ...

Wróćmy do tematu STARE MARZY,

a resztę nie lepiej na PW? Byłoby przejrzyściej na forum ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.