Skocz do zawartości

Stare Marzy


Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Parę fotek z dzisiejszego zboczowania w Marzach :D Wiatr prostopadły, turbulętnie przy lądowaniu, wiało 9-11m/s. Już można było ganiać po klifie :D

PICT0005.jpg

PICT0008.jpg

PICT0011.jpg

PICT0014.jpg

PICT0029.jpg

PICT0030.jpg

PICT0040.jpg

PICT0043.jpg

PICT0045.jpg

PICT0048.jpg

PICT0051.jpg

PICT0069.jpg

 

Trudno się lata jak słońce prosto w oczy wali, a jeszcze trudniej fotkę strzelić ;)

Jak Się uda, to jutro powtórka w Marzach :D  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Fajnie Ci model zaczyna latać ;)

za dużo na mocno wystawionym BF lecisz. Strasznie Ci przez to modelem kolebie. Otwórz żeby trochę zwolnić, potem zamknij całkiem lub minimalnie zostaw i dopiero na sam koniec hamuj z wyczuciem ;)

Jako że wiesz jak jest u nas, to Ci powiem że w sobotę na "klifie" kilka razy bezproblemowo lądowałem bez BF. Modelem ważył około 4kg. Potem już dolatywałem w pobliże drogi i dopiero wtedy otwierałem BF przywieszając model i lądując nim na drodze. Lataj płynnie i takoż samo ląduj ;)


Na zawodach czasami lądowanie jest ważniejsze niż lot ;) I trzeba je trenować. Na zawodach nie dość że może być duzy wiatr, rywalizacja to i nerwy że nie swoje zbocze i nie swoje lądowisko ;) 2-3 modele muszą starczyć czasami na dzikie 3 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w Starych Marzach miała być odchyłka, a było idealnie :D. Idealnie bo: wiało prostopadle, 10-12 w porywach 15m/s, turbulętnie-adrenalina, wiosna-słonko-latanie bez rękawiczek i jeszcze jak przyjechałem do pracy, to podobno nie marudziłem :(. Modele skakały jakby jechały po torze motocrossowym w Chełmnie, a ołowiu zapakowane do pełna :D . Lądowisko miękkie :P     

PICT0029.jpg

PICT0031.jpg

PICT0051.jpg

PICT0052.jpg

PICT0054.jpg

PICT0062.jpg

PICT0071.jpg

PICT0077.jpg

PICT0080.jpg

PICT0082.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.