Skocz do zawartości

Zdjęcie

Powitać;)

Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
23 odpowiedzi w tym temacie

#21 alchemique

alchemique
  • Modelarz
  • 7 postów

Napisano 29 grudzień 2006 - 00:08

Dobry film! Widac co robi mlodziez kiedy nie ma sensownego zajecia - szkoda tylko ze nie odpalil po skoku - to pokazaloby gore polskiej motoryzacji nad wszelkimi innymi!:)

#22 rabbitlkr

rabbitlkr
  • Modelarz
  • 43 postów

Napisano 28 grudzień 2006 - 23:48

:? tożto barbarzyństwo jest!!!! nigdy w zyciu nie zrobiłbym tak z fiaciorem:P Nasze dzieło bedzie tak wypieszczone, że ho ho i napewno nie bedzie przeznzaczone do takich prymitywnych zabaw....

#23 motyl

motyl
  • Modelarz
  • 21 postów

Napisano 28 grudzień 2006 - 23:41

to twoje dzieło ??

#24 rabbitlkr

rabbitlkr
  • Modelarz
  • 43 postów

Napisano 28 grudzień 2006 - 23:35

hmm wprawdzie na forum zarejestrowałem sie juz jakis czas temu ale pomyslałem, że warto tu cos o sobie skrobnąć;)

No więc jestemz Kraśnika, takiej murowanej wsi 40km od Lublina;)Chodze do drugiej klasy tehnikum mechanicznego. Modelarstwem zajmuje sie już jakieś 7 lat a modelarstwem RC od jakiś 5. ponadto dużo czasu wypełnia mi motoryzacja;) Głównie motocykle, remonty jakis zabytków etc. Ostatnio przezuciłem sie na samochody i ostro pracuje z kolega nad Fiatem 125p :P O ile wszystko sie uda może pochwale sie na forum efektami;]

i to by było chyba na tyle, jak widac jestem bardzo nieciekawa a wręcz nudną postacią:P no ale cóż...