Skocz do zawartości

Który helikopter ?? proszę o rady


kapsel_1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

stoję przed wyborem bo już postanowione że kupię

po przeglądaniu www, allegro i czytania forum zostały do wyboru:

v911 vs syma 800G

cena praktycznie ta sama

chcę polatać w domu, w pokoju lub na hali. mam pod nosem.

ewentualnie czasami wyjść z nim na podwórko

chodzi mi o poradę

ten bo to, tamten bo tamto

 

chyba że moje propozycje są nietrafione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Syma ma dwa wirniki kręcące się w przeciwnych kierunkach , obraca się gdy jeden z wirników zwalnia nie ma wirnika na ogonie . Myślę ze lata się nią łatwiej jak chcesz dla dziecka to pewnie lepsza a jak chcesz dla siebie żeby  nauczyć odruchów to v911 . Ja v911 latam po salonie ćwiczebnie i przeganiam nią żonę od komputera fajna zabawa ! Na mode 2 serwa maja większy ruch heli robi się żywszy a jak to za mało to jeszcze można snapy na tarczy przełożyć i wtedy to już zasuwa .     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Na mode 2 serwa maja większy ruch heli robi się żywszy .... 

nie kumam tego, czyli na mode 1 serwa maja mniejszy zakres?? Ja tam sie nie znam ale jak dla mnie to m1 czy m2 to róznica gazu po lewej lub prawej.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co drążyć tematu, miałem już 2 sztuki V911 i tylko taki model można aktualnie wybrać na początek. Przede wszystkim 4 kanały i jeden wirnik więc jakaś cecha modelu śmigłowca jest zachowana mimo mikro rozmiarów. Nie ma wad, niska cena, nieszkodliwy dla środowiska i dla pilota, praktycznie niezniszczalny a i nawet totalny amator będzie w stanie wykonać nim choćby zawis czy proste kółko po pokoju, jakby coś poszło nie halo to zdejmujesz gaz i model odbije się parę razy od podłogi, po ustawieniu na płozach znowu gotowy do nauki latania. Na wietrze także da się nim latać choć wymaga to wprawy bo często można spotkać się z boom strike'iem przy dużych wychyleniach jednak to raz na jakiś czas przy naprawdę ciasnych zakrętach. Ogółem wdzięczny model, na początek idealny. Poczytaj na forach, sam go bardzo polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu nie o to mode chodzi. Przyciskiem na nadajniku zmieniamy maksymalne wychylenia serw (są 2 możliwości).

Mam v911 i polecam, bardzo dobrze się nim lata. Dwuwirnikowiec nie będzie maił takiej zwrotności jak v911.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za wszystkie opinie i rady

pójdę w tym kierunku

natomiast takie pytanie:

na portalu A....pl są te heli w cenie od 199 do 219

wiadomo że chciałoby się taniej ale jak porównam sobie foto helika to 1 ma napis Copter a inny Corter

czy to są te same heli ?? czy ja przesadzam ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewien czy dobrze odczytałeś .... Copter to się zgodzę a czy ta druga nazwa to nie Comander ??? A co do ceny pytaj na forum , ja swojego w idealnym stanie kupiłem za 120 a teraz dla znajomego nówkę sztukę zapakowany wyrwałem za 170 z przesyłką !  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki

widziałem już ten filmik, nie trawię języka niemieckiego :D

zamówiłem już heli, oczywiście V911, w cenie 189 zł

chciałem jeszcze dokupić Syma F4 ale zawahałem się, może w przyszłym miesiącu

jak paczka dojdzie podzielę się wrażeniami

 

dzięki za rady, chociaż po obejrzeniu filmów na youtubie zdziwiłem się że nie było dobrej opinii o Syma 800G

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polatałem trochę heli :)

super sprawa, dzięki za dobre doradzenie

jedyny jaki zarzut mam do niego to że krótko trzyma akumulatorek, dlatego w zestawie są 2

napisałem już do sprzedawcy że chcę dokupić tylko jakie polecacie ?? 120 mah jest seryjnie, widziałem 160, będą ok ??

muszę jeszcze kupić jakiś prosty, niedrogi heli dla żony :D bo chce mi zabrać tego

 

coś polecacie ??

myślałem nad tym, T638 MJX, kosztuje 60 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 160 jeszcze ok 200 za ciężkie jak dla mnie , czas wydłuża się o trochę a z heli robi się krowa . Mając większą ilość baterii rób przerwy nie pakuj jednej po drugiej bo tylny silnik nie wyrobi ... wiesz że to maleństwo ! MJX dla mnie zbyt delikatne mam nowego z urwanym ogonem kruche jakieś takie kupisz za 100 - 120 używany v911 ty już masz wiec się nie pali szukaj cierpliwie czasami tanio jest drogo . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam

uszkodziłem łopaty, znaczy 1

dobrze że w zestawie są zapasowe

ale moje pytanie dotyczy gdzie mogę dostać te śrubki którymi łopaty są przykręcone ?? bo 1 się zgubła a nie widzę ich jako części zamiennych do kupienia

najlepiej jakby to był jakiś modelarski sklep w warszawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem śrubki ale pakiet 20 śrubek kosztuje 20 zł :angry:

na razie wykręciłem 1 z ładowarki

a u znalazłem v911 w granicach 120 zł ale bez nadajnika. skoro mam już nadajnik to będą działały 2 heli (wiem że nie jednocześnie ale to byłby czad :lol:)

natomiast pytanko na przyszłość

v922 vs Honey Bee CP3 - cena praktycznie porównywalna

 

edit:

 

kupiłem śrubki i łopaty w warszawie

odpowiedni łopaty po 2.50 a zestaw śrubek 13 zł ( w zestawie jest 12 śrubek różnych)

pytanie odnośnie kupna v911 bez nadajnika jest aktualne znaczy czy będzie gadał z moim nadajnikiem

 

i czy v922 vs honey bee cp3 można ze sobą porównać ??

Edytowane przez kapsel_1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.