Skocz do zawartości

Pytanie o pływajacego E.G.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie !!!!

Stary Jasiek najpierw chce Wam pokazać co popełnił !!! :devil: :devil:

Oto mój pierwszy po 40 latach ( ale kolejny szybowiec ) E.G. Zdjęcie może duże, ale inaczej nie umie !!

 

img11hr5.jpg

 

img13dc9.jpg

 

 

 

Teraz pokaże jak go będe oglądał z dołu. ( Pomyślałem, żeby różnił się od dołu ) :devil:

 

img12xv9.jpg

 

 

Może przesadziłem, wybaczcie ..... :lol2: :oops: trochę fantazji na starośc...!!!! :oops: :oops: Wszyscy którym się podoba proszę o brawa i gratulacje Ci którzy uważają że wyszło monidło odbieram głos, zabraniam krytyki i nasmiewania się z dziecinniejących starszych panów !!!!!

 

A teraz pytanie z którym pędze do Was !! ..??? :shock:

Kiedyś widziałem, że ktoś przysłał linka z pływającym E.G. :o:o:o

Ponieważ nie zapisałem, może ktoś z Was ma i mi podesle. Byłbym bardzo wdzięczny !!

Pozdrawiam :*

Stary Jasiek !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

To jest piękne... W porównaniu do zwykłego białego z czarnymi/niebieskimi napisami EG i MPX to to jest cudne :P Pływający styropian, ale to chyba trzeba będzie za laminować, co bardzo obciąży go. ewentualnie pokryć balsą/sklejką od dołu0. Ale też obciąży, a samo bez lakieru i ta nasiąknie jak styropian :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malowanie jest rzeczywiście ładne, ale jak mówi Leda_g, na tle nieba jeśli sie troche odleci to modelu nie widać, szczególnie na czystym, błękitnym niebie...

wtedy tylko obok kogoś o dobrym wzroku co by mówił jak leci :D

proponowałbym namalować tam chociaż jakieś dwa czarne pasy, na pewno wyjdzie to na dobre ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem powiedzieć to samo z pasami czarnymi. Lub czerwone. I na skrzydłach końcach dać jakiś inny kolor odróżniający się by wiedzieć gdzie są skrzydła i nie przy ryć w ziemię z daleka. Oszpeci trochę może tą bujną fantazje, ale przyda się w locie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje !!

 

Nie wiem jak będzie się miał do tego kolor czerwony, :oops: ale chyba końcówki skrzydeł dostaną czerwień,..... gdyby się miał mój kochany E.G. zapodziać !! :twisted:

Natomiast jak chodzi o tego pływającego E.G. to był filmik chba z MAZYR....i pięknie startował i lądował E.G. na wodzie. Może ktoś zapisał ten filmik !! Czekam z niecierpliwością

Pozdrawiam !!Jasiak !!

A twojego filmu Mirku nie mogę odtworzyć, nie mogę sobie poradzić z ta strona !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Marcinie !!! :* :* :*

 

Skąd wiedziałeś, że Jasiowi właśnie o to chodziło!!! :D:D:D

Teraz mogę iść spokojnie spać i zastanawiać się nad nową wersją EG. :mrgreen:

Może znajdę gdzieś wymiary i kształt takich pływaków i........do roboty !!!

 

Jeszcze raz wielkie dzięki !! :wink:

Stary Jasiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak będzie się miał do tego kolor czerwony, :oops: ale chyba końcówki skrzydeł dostaną czerwień,..... gdyby się miał mój kochany E.G. zapodziać !! :twisted:

 

Jaki kolor by to nie był i tak patrząc na model będziesz widział jedynie ciemny kształt na tle nieba no bynajmniej ja latam na takich wysokościach w końcu to szybowiec a nie akrobat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasiek.... a moze bys ty poprostu wyszedl na pole i po tych 40 latach w koncu polecial....

A nie topil to cudo odrazu w stawie z kaczkami ..... :P

 

Ok zeby ci bylo lzej to powiem ze moj pierwszy E.G. poszedl w powietrze po niecalych 40 latach a treme mialem taka ze zapomnialem ustawic rewersy tam gdzie trzeba min. na wysokosci... :oops:

Reszty chyba nie musze opowiadac.... dodam tylko ze trawa na szczescie byla wysoka i gesta... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.