Skocz do zawartości

Jak-17 EDF - plany


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

 

No i rozbiłem się dzisiaj.

Latanie z podwieszanymi zbiornikami jest trochę niekomfortowe. Stery sa trochę gumowate, a przy wyrzucie łatwiej o przeciągnięcie.

Ale powodem crashu było moje gapiostwo. Nie włączyłem sobie zegarka i rozładowałem pakiet gdzieś daleko od siebie.

Lądowałem awaryjnie i chyba też przeciągnąłem model. Zbiorniki się wypięły z magnesów.

Straty: Statecznik pionowy do wklejenia - już się klei, i przednia część do odbudowy..

 

IMGP5958.JPG

 

Przynajmniej widać jak zamontowana jest turbina w środku. Ta biała skrzyneczka to szuflada na pakiety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

W końcu pogoda dopisała. Wybrałem się na oblot po kraksie, z nowym tunelem wlotowym.

Wnioski? Nic się nie zmieniło. Zmiana kanału wlotowego nie wpłynęła na efekt zadzierania przy dodawaniu gazu. No niestety ten typ tak ma i trzeba robić mikser steru wysokości od gazu. Poza tym modelem bardzo przyjemnie się lata.


Bardzo dobrze szybuje i ma niezłą doskonałośc jak na takiego składaka z podkładów pod panaele, muszę z daleka podchodzić do lądowania bo mogę przeleciec moje lądowisko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 9 miesięcy temu...
  • 1 rok później...
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.