Skocz do zawartości

Wakacyjny konkurs ESA 2014


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Bardzo dziękuję za wysoką ocenę. Niezmiernie się cieszę z zajęcia pierwszego miejsca :D

 

Gratuluję wspaniałych modeli kolegom i nie zazdroszczę członkom JURY trudnego wyboru. 

 

Patrząc na rosnący poziom z roku na rok, aż boję się pomyśleć co trzeba będzie zrobić w przyszłej edycji ;)

 

Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam

 

Stefan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Witam,

 

Również chciałem się dołączyć do podziękowań. Poziom był wyrównany. Modele prezentują się genialnie i bardzo liczę na to, że w przyszłym roku zobaczę je wszystkie na zawodach. Zarówno publiczność jak i zawodnicy na pewno nacieszą oczy. 

Co do przyszłej edycji konkursu...pewnie będzie bardziej makietowo  ;) i o to chodzi.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Gratuluję wszystkim naprawdę świetnych i udanych konstrukcji. Faktycznie, poziom był bardzo wysoki...

Bardzo dziękuję również za takie specjalne wyróżnienie. Naprawdę, gdy zobaczyłem prace innych byłem pod wielkim wrażeniem, i nie spodziewałem się takiej reakcji jurorów.

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marku - super, że znowu ruszyłeś trochę towarzystwo. Konstruktorzy - rywalizacja z Wami to zaszczyt. Nawet nie wiecie jak mi się mordka cieszyła jako staremu "redukcyjniakowi".  A jak łapy świerzbiły żeby skomentować - a tu nie wolno :(

 

Mam nadzieję, że dzięki przeforsowaniu zmian regulaminu i wykluczeniu w nadchodzącym sezonie modeli o rozpiętości 800mm, kraksy będą mniej bolesne i destrukcyjne a modele pożyją dłużej. Powinno to skłonić do budowy właśnie takich pół makiet, jakie oglądaliśmy w konkursie. Bo szkoda czasem patrzeć na model, który tylko ilością płatów i znakami przynależności przypomina oryginał...

 

Zatem trenujmy i do boju w nadchodzącym roku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.