Skocz do zawartości

Jets Over Czech 2014


medyko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wraz z synem , czarkosiem a także naszym wspólnym kolegą z Jesenika, odwiedziliśmy w tym roku tę sławną imprezę modelarską na Morawach. Oczywiście wziąlem w niej udział z moim L-39 w imieniu kolegów z lotniska w Kosorowicach jak i w koszulce z logo naszego lokalnego forum ossm.pl.  Jak zawsze brak słów, by wyrazić swoje uznanie dla czechów za organizację i reprezentowany poziom modelarstawa na tego typu zlotach .
Myśle że zdjęcia mówią za siebie, zapraszam do obejrzenia i pozdrawiam !
Dodam tylko że te profesjonalne zdjęcia nie są mojego autorstwa, a zostały mi udostępnione za sprawą przyjeciela, dzieki Alesz!  ;) 


https://picasaweb.google.com/1169985002 ... rCzech2014i
 
post-2176-0-18897700-1405550243.jpg
post-2176-0-10869200-1405550261.jpg
post-2176-0-11215100-1405551148.jpg
 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Medyk ... jak zwykle zaskakujecie. Moje gratulacje za odwage i udzial jako jedyny reprezentant z Polski. Dzieki, ze tacy Polacy jeszcze sa i pokazuja sasiadom z za miedzy, ze tez potrafimy latac i to niezle.

P.S.

Moj jet juz gotowy do lotu. Moze w sobote uda sie poleciec, ale to z samego rana bo reszta dnia juz niestety zaplanowana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.