Skocz do zawartości

Funjet II


Rekomendowane odpowiedzi

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jakoś tak w tym modelu, jak i poprzednim, przy lądowaniu śmigło potrafiło się ustawić pod odpowiednim kątem. Poza tym mam je na propsaverze. Podejrzewam, że to przez elastyczność GWS która pozwala na ustawienie się śmigła przed lądowaniem. Oczywiście mógłbym ''celować'' tak, żeby hamulec ustawiał śmigło poziomo, ale nigdy jeszcze nie było mi to potrzebne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Tomek podoba mi się ten twój czerwony Jet.

 

Coś mi się wydaję że już wiem jak pomaluje, jako że z moim wzrokiem coś nie "tego" to muszę zrobić ostre kolory i chyba skopiuję górę malowania od Marcina a dół od Tomka z małymi modyfikacjami

A z przeróbką na sterowanie ciągiem - byłoby fajnie (może tylko góra-dół)

Coś mi się wydaje że jak teraz niezrobie to już pewnie nigdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dla zachęty powiem, że też mam FunJeta ale ze sterowanym wektorem ciągu. Słowami nie da się opisać tego co model wyrabia w powietrzu :rotfl: Może uda się za jakiś czas nagrać film, wtedy sami ocenicie. W każdym razie zdecydowanie polecam, zabawa fantastyczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci powiem, że na razie wlatuję się w mojego Funjet II :) Nie wiem czy chcę bić dalsze rekordy - to co jest, jest wystarczające. Model lata szybko, wygląda ładnie i starczy. Ja jakoś preferuję bardziej ''normalne'' latanie - FJ jest tylko odskocznią. Np Fun Fly to bym chyba najchetniej sprzedał bo się jego możliwości marnują :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 7x6 musisz mieć komfort ze startem

Ze startem nie jest źle, ale właśnie podczas niego połamałem dwa śmigła, a i zdarzyło się zgięcie osi silnika. To było głównie z poprzednim napędem, który był za słaby. Teraz z silnikiem "zbigowym" jest ok.

Co do malowania, to wzorowałem się na Red Arrows

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.