Skocz do zawartości

Su 29 elektro-1250mm


Gość
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co prawda nie mam jeszcze wycinanki i raczej w tym tygodniu już nie dotrze ona do mnie ale za to mam kilka fotek z cięcia. Su wycina mi kolega z pfmrc Filip http://pfmrc.eu/index.php?/topic/49201-u-ci%C4%99cie-laserem-dla-modelarzy/   i za jego przyzwoleniem wrzucam fotki.

 

Na zdjęciach wygląda obiecująco, mam nadzieję ze w realu będzie tak samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co to nie mam wycinanki i chyba nie zanosi się na to żebym w tym tygodniu ją miał a nawet jak ją dostanę to marne szanse na zrobienie z nią czegokolwiek bo zawalony jestem pracą.Jest jeszcze gorzej bo kroi mi się delegacja do Francji na kilka dni. Instrukcja pewnie powstanie ale próbny zestaw musi być najpierw sklejony i oblatany żeby można mówić o jakimkolwiek zestawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba czekania będzie więcej niż te 2 tygodnie, we wtorek jedziemy do Nicei i wracamy w niedzielę a w poniedziałek po Francji muszę być w Krakowie więc z czasem na modele będzie kulawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.